Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Ugye nem!

Terhes lehetek? Ugye nem!

Figyelt kérdés

Légyszives segítsetek!!!:/ nagyon rettegek h terhes vagyok mert olyan elő jelei vannak de lehet h csak én képzelem be magamnak!!?

február 17-én volt utoljára menszeszem.

hányingerem van, tegnap d.után volt egy kis lázam,

nagyon szédültem, mostanában elég gyakori időközönként eszek,és ennél ritkábban szoktam..

nagyon szégyenlem mert szerintem még fiatal vagyok hozzá...!:'((


2012. márc. 18. 06:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet és kiderül. Mennyi az a fiatal?

A tüneteid lehetnek akár a terhesség jelei is. Mikor kellett volna megjönnie? Mert ha jól számolom, ma vagy a ciklusod 31. napján. Én ezen a napon csináltam tesztet, délben, 10es érzékenységűt és azonnal pozi lett.

21hkm

2012. márc. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ht ugy mond még tinédzsernek számítok.. tényleg nagyon szégyenlem..:"( tudom h ez nem mentség de én nem az a fajta lány vagyok ez most teljesen véletlen jött :'( nagyon elvagyok keseredve!!! :"(

ht..a menszeszemnek ugy kb márc. 11-e körül kellett vna megjönnie :/

fhú remélem h én nem vagyok az!

2012. márc. 18. 06:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A neved nem tinit sejtet... ;) Jó tudom, vsz. nem saját.


Kérdésedre válaszolva, ha védekezés nélkül szexeltél egy fiúval, akkor igen, lehetsz terhes. Ha védekezés mellett szexeltél fiúval, akkor is lehetsz, még ha kisebb is az esély.


A jeleid és a menzeszed késése viszont más dolgokra is utalhat. Nem kaptál el valami betegséget a járványok közepette? Attól pl. késhet, és a lázat, szédülést is megindokolná.

Sőt, kis hormonzavartól is késhet, ami serdülő korban gyakori.


Vegyél egy terhességi tesztet, útmutató alapján csináld meg. Elhiszem, hogy félsz, de akkor is lépni kell, és az első lépés a tesztelés. Drukkolok!

2012. márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

És én is azt mondanám csinálj egy tesztet, ha úgy érzed "baj" van! Már ki fogja mutatni!

2012. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

védekeztünk persze.Én is arra gondoltam h az is lehet az oka h beteg leszek azért van hányingerem stb..vagy csak egyszerüen késik a menszeszem..:/ még a mai napot megvárom és ha nem fog megjönni akkor veszek tesztet!

amugy nem vagyok férjezett csak a barátom nevén vagyok itt..:D

az 1. hozzászólónak Gratulálok a babához!!:)) és köszönöm szépen a válaszokat!:) további szép napot!

2012. márc. 18. 08:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, azt elfelejtettem mondani, hogy sok minden mástól is késhet.

Azt neked kell végiggondolni, hogy hogyan és mivel védekeztek. Az viszont nem védekezés, hogy először egy darabig gumi nélkül csináljátok, majd felhúzzátok. Azt te is tudhatod, hogy az előváladék is tartalmaz(hat) spermiumot és elég EGY katona a babához.

Azzal viszont nem oldasz meg semmit, ha húzod a dolgot, nem csinálsz tesztet és várod, hogy megjöjjön. Mert ha elkaptál valami betegséget, azt minél előbb kezelni kell!

Remélem megírod, mi lett a teszt eredménye!

Köszönöm a gratulációt!

2012. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Okés kösyi szépen, hallgatok rátok:)
2012. márc. 18. 09:29
 8/16 anonim ***** válasza:
majd írd meg:)
2012. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha veszel egy tesztet és akkor kiderül.

Drukkolok legyen ugy ahogy akarod.

Amugy énis fiatal vagyok de sikeresen babás lettem pedig nem terveztük még.

Több mint 29hetessek vagyunk már

2012. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát erre kíváncsi leszek én is!

és miért van férjezett neved ha tinédzser vagy??

2012. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!