Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szwrintetek terhes lehetek?

Szwrintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Január 30-án volt az utolsó mensim.Megszakítással védekezünk és köztes időben is együtt voltunk.A ciklusaim 25-26 naposak szoktak lenni.február 28-án nagyon begörcsöltem és megjött de nem erősen csak 2 tampont használtam el aznap.Másnap még kevesebb volt, rá két napra pedig csak barnás folyás.A mellemen kis apró pöttyök vannak, és a hasam is szúrkál.Mikor érdemes tesztet csinálnom és ha terhes vagyok hány hetes?
2012. márc. 12. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Most pedig azért szurkál a hasad mert kb. az ovulációnál tartasz.
2012. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért azt nem lehet így kijelenteni hogy nem vagy terhes.26-27.-én kéne megjönnie ha jól számoltam.Akkor tesztelj ha késik,de ha meg is jön és ugyanolyan kevés akkor ha elmúlott tesztelhetsz.De egyébként most tényleg peteérésed lehet,mert kb.most vagy félidőben.
2012. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, h két hete nagyon fel voltam puffaddva kb 1 hétig és onnantól van a nem szűnő hasszurka.
2012. márc. 12. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Hát tesztelhetsz most is reggeli elsőből,ártani nem ártasz vele.De lehet hogy érdemesebb lenne megvárnod hogy megjön e,vagy hogy mennyire erősen jön meg.

2012. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már nem először olvasom a kérdésed ezzel kapcsolatban. Könyörgöm miért nem tesztelsz, ha ennyire foglalkoztat ez az egész? Ha terhes vagy, és azért jött meg furán februárban, akkor már vígan pozitív lesz a teszt. Ennyi az egész. Szóval tesztelj, és kiderül. De itt akárhányszor is teszed fel ezt a kérdést, nem fogjuk tudni megmondani, max tippelni, de azzal nem lennél előrébb.
2012. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem január 29.-én volt meg utoljára és tegnap pozitívat teszteltem. ha neked is akkor volt utoljára már te is simán tesztelhetsz...viszont ha volt vérzésed közben akkor nem valószínû hogy terhes vagy.
2012. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 timszy25 ***** válasza:
Szerintem mindenképp csinálj egy tesztet és akkor megtudod hogy terhes vagy e.
2012. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!