Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött a menstruációm...

Ha megjött a menstruációm akkor ugyebár semmiféleképpen nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egy hétig azt hittük terhes vagyok mert 5napot késett meg hát nagyon lusta voltam egész nap aludtam meg egyfolytában eszek nem tudok leállni és utána meg kavarog a gyomrom néha elő is fordult h. hánytam..de ma reggel megjött szerintetek vegyek tesztet vagy nem szükséges??
2012. márc. 12. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
de bizony lehetsz.a teszt mutat biztosat aktus utáni 14.napon.
2012. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szinte biztos, hogy terhes vagy. Ikreid lesznek:DD
2012. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz terhes... egyik legjobb barátnőm kb 11 hetes volt, mire megtudta, mivel addig normálisan megjött neki és semmi más tünete sem volt. A fia ma már 2,5 éves és a világon semmi baja. :D

De az is lehet, hogy mástól produkálod a tüneteket. Pl. mert szeretnél terhes lenni. Én hónapokig ezt csináltam, majd amikor sikerült ellazulni és nem foglalkozni agyban ennyire a kérdéssel, akkor azonnal terhes is lettem. :D


Szerintem csinálj egy tesztet, és ha + akkor AZONNAL irány az orvoshoz.

2012. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még attól lehetsz terhes. Viszont ha rendesen megvolt a mensid, úgy mint szokott, akkor nem sok esély van rá...de ha másként volt, akkor bőven van rá esélyed, főleg hogy még tüneteid is voltak emellett! Szóval vegyél egy tesztet ha nem a megszokott dolgok voltak most!
2012. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a menstruációmmal úgymond nem volt baj csak 5napot késett az előző hónaphoz képest...de amúgy lehet h. csak én képzeltem be magamnak mert félek attól h. terhes leszek és lehet h. emiatt van bennem ez..köszi a válaszokat
2012. márc. 14. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!