Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem? Bővebben lent

Teherbe eshettem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja együtt voltam barátommal, a menstruációm utolsó napján, amikor éppen hogy volt még egy kis vér. Teljesen kimaradt, hogy volt-e gumi, vagy hogy elélvezett-e, és most teljesen pánikba estem. Fogamzásgátlót szedek. Ez a 4. nap, hogy nem vettem be a tabit, tegnap volt egy kis vérzés, azt hittem rendesen megjött, de mára már el is múlt, sőt este csak pár pötty volt. Nem vagyok rosszul reggel, nincsenek igazából terhességre utaló jelek, volt, hogy beképzeltem magamnak, hogy rosszul vagyok, mert ideges voltam. Nem akarok tesztet venni, nem akarom látni, nem akarok terhes lenni. Tudom, hogy most jönnek az "akkor meg miért nem vigyáztál?" kommentek, de kérlek segítsetek, teljesen kétségbe vagyok esve! Lehetséges, hogy az idegességtől maradt abba?
2012. márc. 16. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha rendesen szedted a gyógyszert, akkor nem lehet gond.

Csinálj egy tesztet.A legvalószínűbb, hogy megnyugszol. Ha meg gond van,akkor minél előbb szembe kell nézni vele.

2012. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idegesség miatt is lehet. Azt írtad, hogy szedtél fogamzásgátlót. Ha azt rendesen használtad, akkor kizárnám a terhességet. Viszont! Ha nem jön meg 2-3 napon belül rendesen, akkor mindenképp vegyetek egy tesztet. Ha mégis becsúszott, akkor időben el kell menni orvoshoz. Azzal, ha a homokba dugod a fejed, attól nem fog semmi megoldódni.
2012. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet,ha előtte rendesen szedted a bogyót,akkor nem igen lehet gond. De a "nem akarok hiszti" helyett veszel egy tesztet és megnyugszol.
2012. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelen vagyok tesztet venni, ha csak belegondolok, már attól sírok. Ha szedtem a tabit előtte, és menstruációm végén belémélvezett a barátom, aztán szedtem a tabit utána (ugye 21 napig), akkor teherbe eshetek? Terhesség alatt a fogamzásgátló okozhat valamiféle bajt?
2012. márc. 16. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye, de nem lehetetlen. Figyelj, attól, hogy nem veszel tesztet mert félsz látni, még ugyanúgy terhes vagy ha az vagy. Azt meg jobb tudni, mint nem tudni. Inkább a biztos tudat akkor is ha épp nem a legjobb, mint az őrlődés és a biizonytalanság!
2012. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Két nap után megjött, iszonyatosan örültem... Ennyire még sosem örültem neki :D Köszi mindenkinek a válaszokat!
2012. márc. 21. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól még vegyél tesztet, mert volt már rá példa, hogy terhesség alatt végig menstruált a nő. Anyum unokatestvére is, például.
2012. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!