Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok Van olyan aki nagyon...

Lányok Van olyan aki nagyon keveset szeretkezik a párjával és babát akar?

Figyelt kérdés
sajna így elég nehéz megoldani h ne legyen a másiknak teher valami jó tanács?
2009. jún. 9. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

nos, kezdem az elején, talán valami hasznosat ki tudsz hámozni a válaszomból.


Én 28 vagyok, a férjem 29 és fél. Imádjuk egymást, de sokat dolgozunk, fáradtak vagyunk, egy-egy hónapban alig vagyunk együtt, olyan is volt, hogy két hónap szünet után eszünkbe jutott, hogy mióta nem voltunk együtt? Akkor meg volt egy-két olyan hét, mikor szinte minden nap.


Két terhességem volt eddig, az elsőt elvetéltem. Abban a hónapban kétszer, a ciklus 6. és 10. napján voltunk együtt, valamelyikből baba lett. Nem maradt meg sajnos. MIkor a várakozási idő után ismét elkezdtünk volna próbálkozni, és mondtam a páromnak, hogy jó volna babaprojektezni, a megfelelési kényszertől annyira nem állt fel neki, hogy egyetlen egyszer voltunk együtt a hónapban, a 12. nap, és baba lett belőle. 7 hetes vagyok. Szóval, ha olyan „fajta” vagy, aki könnyen teherbe esik, akkor nem számít, hogy egy hónapban hányszor vagytok együtt, egyetlen jó alkalom is elég a babásodásra. Mikor a párom a stressz miatt három hétig képtelen volt az aktusra, megfogadtam, hogy inkább leharapom a nyelvem, minthogy szóba hozzam, hogy itt a nagy nap. Hőmérőztem, tudtam, hogy melyik az a nap, amikor próbálkozni kell, és némi általam hozzá eljuttatott rejtett üzenet (simi, puszi stb) után ő maga mászott rám azon az egyetlen napon, anélkül, hogy tudta volna, hogy pém van.


Szóval, ha rám hallgatsz: legyél te csendesen okos, ismerd ki a tested, tudd, hogy mikor ideális, és anélkül, hogy szólnál neki, hogy milyen nap van, próbáld jelezni felé, hogy jó volna összebújni. Mióta próbálkoztok?


Egy 7 hetes kismami

2009. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm

igen erre már én is gondoltam és már nem mondom neki csak egyszerűen elcsábatom

tudod az a jó, hogy nekem kb a 10. napon van a peteérésem és így akkorra már úgy is éhes tehát nem is kell rávetnem magam mert ő az aki szinte rámászik tehát nekem csak trükköznöm kell egy pár napot h pont akkorra akarjon engem

2009. jún. 10. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!