Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat az hogy valaki...

Előfordulhat az hogy valaki teljesen JÓ időben szeretkezik a párjával és mégsem esik teherbe?

Figyelt kérdés
Pontosabban az érdekelne hogy ez MIÉRT történik ez?Ha minden klappol és együttlét is van azokon a napokon, de gyerkőc mégse lesz...meddőségre is lehet gondolni?
2007. nov. 21. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában 1 évig szoktak próbálkozni a kivizsgálás előtt, és még akkor is lehet, hogy pszichés okai vannak. Nem szabad görcsölni! Élvezzétek a szexet!
2007. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is így voltunk. Még csak 2 hónapja próbálkoztunk, teljesen rendben volt minden, pont az ovulációm előtt és után voltunk együtt, nem is sokat, nem is keveset. Nem értettem, hogy miért nem esek már végre teherbe. Én is minden rosszra gondolta, meddőségre stb... Majd a 3. hónapban nem számolgatta, nem is érdekelt már, hogy mi lesz. Letettem az egészről és MEGNYUGODTAM. Na és pont ez kellett. Azóta 11 hetes terhes vagyok és boldog. Tehát nyugodj meg te is. Csak legyetek együtt amikor jól esik és meglátod besikerül, mikor nem is gondolnád! Sok sikert :-)
2007. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon komplex dolog. Te lehet hogy még csak nem is sejted mi zajlik a bensődben, akár testileg, akár lelkileg, ami már kihat az együttlétre. Sőt a párod állapota ugyanolyan fontos, vagyis nem biztos hogy a te "készülékedben" van a hiba.Meddőségre még ne gondolj, mert ezzel is csak frusztrálod magad, a másik meg, hogy tényleg előfordul, hogy hónapokig nem úgy állnak a csillagok. Lehet egy "egyszerű" petevezeték-elzáródás is, amit az orvos viszonylag könnyen elháríthat. A lényeg, hogy bízz magadban, ne ess kétségbe, és ha úgy érzed, épp elég ideig próbálkoztatok hiába, menj el nagy kivizsgálásra.
2007. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy tudom,hogy 1 év próbálkozás után kell elkezdeni komolyan aggódni!

A meddőség az utolsó,amire gondolj!

Próbálj meg nem görcsölni (tudom,hogy nehéz) és meglátod,hogy sikerül!

2007. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
meddosegi kivizsgalasra az orvosod kuld nem te mesz mikor ugy gondolod.sot a ferjed is megy nem csak te.nincs olyan h jo idoben szeretkezes,mert a szeretkezest ha szeretetbol teszed az mindig jo.az h miert nem fogan meg a babanaz aert is lehet mert idegeskedessel lecsokken az agyalapi mirigy altal sargatesterlelo hormon termelese,igy a tuszorepedest karosan befolyasolod.errol egyebken t a neten is olvashatsz ha a keresobe beirod a kulcsszavakat.nyugalommal es azzal h hagyod a dolgokat h maguk alakuljanak sokkal tobbre viheted mint a testekkel homerovel gyogyszernek nevezett sarlatankodassal,hiszen regen is szulettek babak es az asszonyok nem hasznaltak semmi mast mint amikor megkivantak a ferjeiket..es ha belegondolsz a haboru idejen keves gyerek szuletett pedig akkor is voltak egyutt az emberek de a stressz es a felelem meggatolta mind a peteerest mind a mensit.nyugalom es turelem,a szerelem gyumolcse legyen mar a szegeny gyerek ne egy termek amit sikerult legyartani.szeretkezz es majd jon mikor megnyugszol.az lesz az igazi meglepetes es ajandek.
2007. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is 8 hónapnak kellett eltelnie mire megfogant a baba. Ugyhogy nyugi, biztosan minden rendben van, akkor legyetek együtt amikor mind a ketten akarjátok és csak egymásra figyeljetek! Sok sikert!
2007. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!