Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy ha a nő...

Előfordulhat, hogy ha a nő nem tudja még hogy terhes és a párjával szeretkezik és közben elkapja a hányinger?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert ahányszor a párommal szeretkezünk elkap a hányinger és tegnap majdnem hánytam.Nem értem mi okoza?Lehet terhesség miatt?Szeretnénk babát a párommal és jó lenne ha baba lenne.Nagyon sokszor van hányingerem.Szinte minden nap.Sokat szúrkál a petefészkem is.
2009. júl. 6. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig csak szex közben kap el?Mensid mikor volt utoljára?
2009. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem sajnos a hányinger nem babát jelez, pedig nekem is sokszor van. lehet oka kimerültség, stressz, amit a gyomrod már megérez... de sokaknál tényleg baba van a dologban, drukkolok, hogy nálatok is legyen :)
2009. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mensim Június 8-9-én volt meg csak 2napig volt utána csak barna folyás.Most is van barna de kevés.Sajnos nekem nem mindig jön meg rendesen.Hormonzavarom is van de attól még lehet baba nem?Csak a szexnél kap el jobban hányinger.De ilyen még nálam nem volt.Szex közben hányinger.Múlt héten kezdődött a hányiner.Nem vagyok kimerült igaz néha fáradtnak érzem magam pedig most nem dolgozok.
2009. júl. 6. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha hormonzavaros vagy akkor nehezebb a teherbeesés sajnos.Lehet hülyén hangzik a dolog,de szerintem semmi köze nincs a babához a tünetednek.Minden oké a kapcsolatodban?Jó a szex a pároddal?
2009. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatunk és jó a szex vele!Nincs evvel probléma.
2009. júl. 6. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Remélem ezt már nem olvassák sokan...

Én amikor éppen orálisan elégitettem ki a páromat akkor kapott el a hányinger,majd futás a wc-re hányás,és igen akkor már a baba a pocakomban volt,amugy nem szokott elöfordulni :)

2009. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Velem sem szokott előfordulni.Azért kérdeztem rá hátha valaki járt így és kiderült hogy terhes.Utolsó válaszoló:És te mikor tudtad meg,hogy terhes vagy?És másnap elmentél nőgyógyászhoz?
2009. júl. 6. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

kb még egy hetem volt a menszeszig,ezért nem is gondoltam,hogy a baba miatt lehetet,de másnap már halvány pozitivat teszteltem!

2009. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!