Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor gond ha valaki...

Most akkor gond ha valaki szeretkezik és épp beágyazódása van?

Figyelt kérdés

Néztem a régi kérdéseket,de valaki azt mondja hogy baj ,valaki hogy nem.

Tegnap voltam a 23.napomon és volt egy kicsi épphogy 1-2 csepp vér,de az uram nem bírt magával és szeretkeztünk.Kicsit fájt,de óvatos volt.A mellimbóim előtte már érzékenyek voltak. És alhasi görcseim vannak,olyan mindjárt megjön érzés.

Ha sikerült akkor ugye nem lesz baj?


2009. júl. 6. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet baj. Nekem sosem volt.
2009. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem éreztél semmit sem?hogy sikerült vagy ilyesmi?
2009. júl. 6. 12:57
 3/14 anonim ***** válasza:
nemrég olvastam a neten,hogy a mesterséges megtermékenyítésnél rájöttek az orvosok,hogy a spermában van olyan anyag ami kifejezetten elősegíti a beágyazódást.azon dolgoznak,hogy kivonják ezt az anyagot.addig marad a természetes módszer!hajrá!sok sikert!!!
2009. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

óó de jó hogy mondtad:D most megnyugodtam:D

már rég próbálkozuk,augusztusbe mennénk már meddőségibe,mert a nőgyogyász oda "utalt" hogy jobb lesz ott nekünk,és örülnék ha már nem kellene mennem,kaptam Letroxot,és előtte szedtem 10 napig barátcserjét és oylan mintha...nem tudom érdekes,remélem babó lesz :D

köszönöm:-) a gyors segítséget:D

2009. júl. 6. 13:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha megérzésre gondolsz, akkor igen, éreztem. A tüneteket a nemvárt előtt pár nappal kezdtem érezni. Ha tényleg beágyazódott és egészséges, ettől nem lehet baja.
2009. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a mellbimbóm 3 napja érzékeny,é a görcseim is kb 3-4 napja vannak,de ahhoz hogy mensi legyen sztem korai,meg akkro miért csak 1 csepp vér volt...annyira nem tudom lehet csak a gyógyszer játszik velem... vagy ?
2009. júl. 6. 13:06
 7/14 A kérdező kommentje:
most megint volt,olyan sűrű nyákszerű izé kicsi ,mitha alvadt vér lenne ,akkor már nem sikerült,igaz?
2009. júl. 6. 13:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Még semmi se biztos.
2009. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
uhh hogy bírom ki még 1 hétig? 30 naposak a "ciklusaim" ha éppen van..
2009. júl. 6. 13:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy mi van veled!
2009. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!