Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok Van olyan aki nagyon...

Lányok Van olyan aki nagyon keveset szeretkezik a párjával és babát akar?

Figyelt kérdés
sajna így elég nehéz megoldani h ne legyen a másiknak teher valami jó tanács?
2009. jún. 9. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi szeretnénk babát a férjemmel de sajnos keveset tudunk együtt lenni,szeretkezni mert ő külföldön dolgozik!A másik problémát az én pajzsmirigy alulműködésem okozza!De szedem a gyógyszert meg mikor itthon van a férjem rajta vagyunk a "témán"!:-)

2009. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
na mondjuk ez a jobbik eset az én férjem itthon dolgozik de sajna kb egy hónapban 2-3 alkalom és semmi több így elég nehéz gyereket csinálni
2009. jún. 9. 19:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele! Nálunk sem mentek valami jól a dolgok ilyen téren, de gyerekügyben összefogtunk, és láss csodát, határozott javulás következett be, meg persze egy pici baba, aki nemsoká születik. Hajrá!
2009. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De hogyhogy ilyen ritkan vagytok egyutt csak? Mindig ilyen volt a ferjed?
2009. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

valjuk be őszintén nem mindíg csak már elég régóta szeretnénk babát és nem akarom magam ráeröltetni és nem azért akarok vele lenni h baba legyen mindíg fáradt meg ilyenek, szóval nehéz eset, de ha mondom neki h akciózzunk mert itt az idő akkor nagyon szivesen veszi a dolgok mert ő is őrülten szeretne már apuka lenni 33éves én meg 24 így érthető lehet h ez már a korral jár?

múlt hónapban kezdtem el inni a cickafark és palástfű teákat hátha sikeresebbek leszünk de hát ahhot többet kellene együtt lennünk mert az esély is nőne.

2009. jún. 9. 19:29
 6/12 A kérdező kommentje:
ja és most májusban voltunk 1 éves házasok szóval...
2009. jún. 9. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.Nagyon hasonlítunk egymásra bizonyos dolgokban.Én is 24 vagyok a férjem 32.Mi márciusban voltunk 1éves házasok.Hát nem is tudom melyikünknek könnyebb.Én már úgy fogom fel ezt a kérdést,hogy ha akar jönni a picike akkor jönni fog!De azért legbelűl reménykedem most is pl mert csütörtökön fog haza jönni és pénteken múlt el a havim.Bízom benne,hogy most sikerűl ebben a hónapban!

Drukkolok,hogy nektek is mihamarabb pozitív tesztetek legyen!!!:-)

2009. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ertem. Akkor verd ki a fejedbol, a gondolataidbol, hogy babat szeretnetek. Ne eroltesd a dolgot, te meg tenyleg fiatal vagy, meg amugy is. Nem jo ha erolteted! Inkabb most tedd felre hogy babat szeretnel. Csak legyetek egyutt lazan, es sokat, utana pedig ne furodjel meg mindjart, es csinalj gyertatartast.

Menjetek el egyutt kirandulni, wellness hetvegere, nyaralni, elni, es ne jarjon a gondolataidban a baba.

En inkabb a nyugalomban hiszek mint a teakban.

Ne homerozz es semmi modern modszert se hasznaljal, inkabb sportolj, ne dohanyozz (ha cigizel)es hidd el jonni fog a baba!

2009. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Eleve az a jó, ha babát szeretne az ember, ha 2 naponta van együtt! Ez a spermáknak jó. Nem kell sokat együtt lenni! Jó időben kell és ez a lényeg!! Elég lehet a 2-3 alkalom, ha jókor vagytok együtt! :) Tapasztalat ! ;))

Ha tudod, mikor van peteérésed , akkor 2 naponta legyetek együtt. Úgy, hogy előtte 2 nappal, aznap és utána 2 nappal! Ez tuti!! Ne aggódj, elkapják a kiskatonák a petesejtet és már nő is a pocaklakó!!

Ha nem tudod pontosan, akkor kb. a 10. naptól a mensiig 2 naponta legyetek együtt. Vagy 3 naponta. Az is jó!


Ne aggódj, minden rendben lesz és jön a pocaklakó, amikor szeretne!!!


Egy kalappal!!! ;))

2009. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek én azzal nyugtatom magam h még nagyon fiatal vagyok szóval én még ráérek neki meg annál nagyobb boldogság lesz hisz egy férfi soha nem öregszik ki az apaságból
2009. jún. 9. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!