Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36-38 napos ciklusra mit...

36-38 napos ciklusra mit mondott nektek az orvos? Kezelték vagy ez így normális?

Figyelt kérdés

Két hét múlva megyek nőgyógyászhoz, 10 hónapja próbálkozunk és nem jön a baba. Tanácsot szeretnék tőle kérni, hogy mit próbáljak ki (cickafark és társai) vagy esetleg érdemes-e már kivizsgáltatni magunkat.

Lehet, hogy a ciklus hosszaimmal lesz a baj? 36-38 naposak, nekem elég hosszúnak tűnnek, főleg akkor amikor a peteérést várom... :)


2012. márc. 7. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 35 naposak voltak és a dokim rendbe tette előbb, kivizsgáltak(labor, hormonok), mert nem normális a 35 nap.

Szóval érdemes kivizsgáltatni magad! :) Nekem Norcolutot kellett szednem, attól megjött 28 napra, aztán meg Clostyt, ami a peteérést segíti elő!

A hormonjaim rendben voltak. Egyszerűen nem mindig volt peteérésem, nézte a dokim középidőben ultrahangon! Ja a cickafarkot is sokan jónak találják, de inkább az orvos véleményére alapozz! Cickafarkot nem szabad együtt inni a Clostyval, viszont a ciklus második felétől én ittam palástfűteát,meg szedtem e-vitamint és abban a hónapban össze is jött a babánk szép nyálkahártyám lett tőle (18mm)! Remélem tudtam segíteni!

16hetes kismama

2012. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, sokat segítettél, így már nem fogom bután érezni magam a dokinál mert tudom, hogy ez tényleg nem normális.
2012. márc. 7. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 28 és 38 nap között váltakozik a mai napig és kétszer szültem már:) A dokival mindenképpen vizsgáltasd ki magad, de nem biztos ám, hogy akkora a gond. Én pl. ez miatt soha nem voltam dokinál, de nyilván, ha nem jött volna a baba, én is kivizsgáltattam volna magam. Szóval fel a fejjel:)
2012. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!