Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiú, lány? Meg van a tuti...

Fiú, lány? Meg van a tuti módszer? Számoljatok Ti is!

Figyelt kérdés
Tehát, több éve próbálom megfejten hogy is lehetne néhány lány után végre fiam:-) Eddig minden módszernél volt pro és kontra, de most akármennyit teszteltem mind bejött. A lényege hogy a vérünk 4 évente frissül és akinek a frissebb a vére a szerinti a gyerek neme. A fogantatás pillanatában a betöltött apa-anya kora elosztva néggyel és akié közelebb van a számhoz olyan lesz a baba neme. Számoljatok és írjátok le mi jött ki!
2012. márc. 5. 17:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én 26 voltam, mikor a lányunk fogant, a férjem 28. Így ha jól értelmezem, akkor nekünk ez a számítás nem jött be.
2012. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Az a kérdés betöltötte-e a férjed a 28-at a fogantatás pillanatában...

Annak a hozzászólónak aki a genetikusokat említi üzenem:

voltam ott is...na azok is csak találgatnak és igazából ugyanolyan a találati arányuk mint bármilyen mondjuk kínai módszernek-sajnos. Tehát ők csak ne fogják erre a fejüket...amúgy itt van még egy ami egész jó találati aránnyal bír:-) [link]

Ami biztos Amerika vagy Belgium ahol egy délelőtti procedúra szétválogatják és a kívánt neműt odairányozzák:-) Bekemék, Ben Affleck, Hajdú Péterék és sorolhatnám...mind biztosra ment...

2012. márc. 5. 18:33
 13/20 Manka68 ***** válasza:

Szia!

És mi van olyankor, amikor vegyespáros ikerbabák születnek?

Sajnos nincs tuti módszer a baba nemének befolyásolására.

2012. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Igen, akkor már betöltötte a férjem a 28-at.
2012. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát Nekem bejött az elsőnél. most tervezzük a másodikat, hát majd meglátjuk...
2012. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A genetikusokat emlegető vagyok. :)

Tudod, minden ilyen találgatásnál a valószínűség a helyes találatra 50%. Így aztán borzasztó könnyű betalálni, majd tuti módszerként eladni ezt. A különbség a genetikusok és a kuruzslók között, hogy hozzáteszik: egyik-másik módszer valószínűsíti a fiú/lány gyermek fogantatását. De nincsen biztos módszer.

2012. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Genetikusok....itt rejlik a megoldás: hány százalék....ugyanaz mint bármilyen hókuszpókusznál. Sehol még a 90% se. Hát nem tudom, lehet Belgium lesz belőle:-) Mindenesetre holnap felhívjuk és kiderítem mit kóstál:-)
2012. márc. 5. 19:02
 18/20 anonim ***** válasza:
De élettani alapokon nyugszik. :) Mindegy, ezen aztán nem veszünk össze.
2012. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 sumergo ***** válasza:
70%

Mivel az számít csak és kizárólag, hogy apuka mit tesz a már meglévő mindenképpen "x" mellé, ezért ebben a módszerben nem értem, hogyan lehet befolyásoló tényező az anyuka kora?????


Na számolok,.... apuka van közelebb, és lányunk van. Erről ennyit. :-)

2012. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ez aranyos :-)
2012. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!