Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy a barátnőm teherbe esik?

Figyelt kérdés
Tegnap azt hiszem 1-2 másodperccel később vettem ki mint ahogy kellett volna, de akkor már nem volt erőteljes a magömlés , mert éreztem és próbáltam fékezni a dolgot, de mégsem vettem ki időben nagyon kicsin múlt, és az se biztos hogy ment Belé valami, ha ment is akkor nagyon nagyon kevés. Ma olyan az aktust követő 30. óránál vette be az esemény utánit. Szerintem alig van rá esély hogy teherbe esik. Nyugtassatok meg, bár Őt kellene csak nem tudom hogy hogy :(. Kérlek titeket ne szóljatok le h nem védekeztünk, mert sajnos nincs jó gumi rám :( 20/F
2009. jún. 8. 21:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
27%
Miért a te péniszed akkora mint egy ló feje? Inkább húzd a te fejedre, ha már ekkora f*szfej vagy, hogy védekezés nélkül szeretkezel. Remélem egyszer teherbe ejted a csajod, akkro aztán főhet a fejed, hogy nem bírsz egy óvszert sem felhúzni,mert olyan béna vagy. :-)
2009. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!