Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy a barátnőm teherbe esik?

Figyelt kérdés
Tegnap azt hiszem 1-2 másodperccel később vettem ki mint ahogy kellett volna, de akkor már nem volt erőteljes a magömlés , mert éreztem és próbáltam fékezni a dolgot, de mégsem vettem ki időben nagyon kicsin múlt, és az se biztos hogy ment Belé valami, ha ment is akkor nagyon nagyon kevés. Ma olyan az aktust követő 30. óránál vette be az esemény utánit. Szerintem alig van rá esély hogy teherbe esik. Nyugtassatok meg, bár Őt kellene csak nem tudom hogy hogy :(. Kérlek titeket ne szóljatok le h nem védekeztünk, mert sajnos nincs jó gumi rám :( 20/F
2009. jún. 8. 21:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én átérzem a helyzetét, bár biztos nem azt érzem amit ő, de nagyon röstellem a dolgot, sajnálom Őt:S. És nemlesz több ilyen az biztos .
2009. jún. 8. 21:16
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Tanuljatok meg védekezni, ha nem teszik a gumi akkor írasson fel fogamzásgátlót. Vagy minden alkalom után tablettát vesz majd be? Tönkrevágja a szervezetét elég hamar.

Ha meg tényleg csak az a baj hogy nagy a méreted vegyél extra méretű gumit, kapható olyan is bizony...akár a neten is rendelhetsz.

2009. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Csak szegény csaj tom sajnálni mert miatted tönkre cseszi lehet ez miatt a hormonháztartását. Gratu. :)
2009. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Lehet kapni XXLes gumit és az aztán biztos, hogy nem roppant szét. Egyébként az óvszer átlagos mérete 5,4 cm...
2009. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem leszólni tettem fel a kérdést jóemberek, am meg az az 5,4 centi az szted elég lesz ha az 56-os "papíron 56-os" Durex is kicsi ?am az az 56 az bizony közelebb van a valóságban a 35 mm-hez mint az 50-hez
2009. jún. 8. 21:42
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Igen, szerintem elég az 54es az 56osra. Nyúlik, mivel gumi! Sokat végig kell próbálgatni, mert van amelyik jobban nyúlik, az én barátomat is a legtöbb durex szorítja, valamelyik sima durex fel se megy. Aki keres talál. Egyébként nem leszólunk, hanem tanácsot adunk, de mindegy. Ez nem szerencsejáték, hogy vagy megússzátok vagy nem. Ha akkora gond lenne egy gyerek, akkor védekezzetek normálisan, nemcsak óvszer van. Örülhettek, ha megszakítással nem lett terhes eddig a lány, nemhogy még véletlenül belé is mész... És ez nem leszólás, hanem TANÁCS.
2009. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne féljetek semmi baj sem lesz. Én megértem ezt az óvszer dolgot, annyi szemetet árulnak, hogy lassan már némelyiket be is kéne tiltani...mi 3 hónapig használtunk óvszert, utána írattam fel fogamzásgátlót, bár igaz, az is hormontartalmú, de közel se tartalmaz annyit,mint az esemény utáni. Ne féljetek, 100 %, hogy nem lesz terhes a barátnőd, a tablettát 72 órán belül kell bevenni, ő bőven benne volt, én be sem vettem volna a helyében olyan kicsi a kockázat, szóval fel a fejjel, mondd meg a párodnak, hogy egy egészségügyis is azt mondta, hogy semmi baj :):)
2009. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen rossz kifogást, hogy szétroppan. Még egy ló feje is belefér az átlag óvszerbe, hát még a nagyobba.
2009. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
akkor próbáld meg felhúzni a fejedre, majd utána írd le milyen érzés volt, h annyira szorított h még levegőt sem tudtál kapni, pedig ugye a levegő minden kis rést megtalál :P Ennyit Rólad
2009. jún. 8. 22:14
 20/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem hormontartalmú fogamzásgátló módszerből más is létezik a gumin kívül. Pesszárium. Nőgyógyász írja fel méretvétel után. Többször használatos, helyesen kezelve évekig jó. Spermicid zselével párosítva és helyesen használva pont olyan biztos, mint a gumi, de se te nem érzed, sem a barátnőd.
2009. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!