Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SÜRGŐS! Menzesz alatt tamponna...

SÜRGŐS! Menzesz alatt tamponnal teherbe lehet esni? A KIEGÉSZÍTÉST IS OLVASD EL!

Figyelt kérdés

a párommal a menzesze 5. napján voltunk együtt, csak az elejét tettem be, és ő mindig "kinyomta" belőlem az előváladékot. Extra nagy tampon is volt benne. eleinte nem használtunk semmit, majd feltett egy pharmarex hüvelykúpot, nem tartott sokáig, és el sem élveztem.

Ezek után mennyi az esélye a teherbeesésnek?



2012. febr. 27. 23:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem inkább az érdekelne,hogy mit jelent az,hogy "kinyomja" az előváladékot! Ezt hogy csinálja?
2012. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elozonek: nekem ott meg csak a gyomrom forgott...aztan a szemelyes nevmasok kuszasaga miatt mar nem is ertettem :)))
2012. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó néha egy-egy ilyen debil kérdés!!!! :D

Jót röhögtem, köszi!!!!!

2012. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

jajj ne bántsátok már!

nem emlékeztek arra mikor mi voltunk 12 évesek?

mi az osztálytársakkal a bravo újságba írtuk a hülyeségeinket és azt hittük viccesek vagyunk :)


kérdező, nem! nem vagy vicces :) menjél, tanuljál, nehogy megbukj év végén!

2012. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam,hogy a mai világban még léteznek ilyen buta emberek!

Szóval bent van a tampon,a kúp,és az eleje,ja és mindig kinyomta belőled az előváladékot.Mivel nyomta ki?Nem semmi!Azt hiszem ezen sírnom kell!!Szerintem igencsak hiányoztatok a Biológia,és a felvilágosítási órákról!!!

Szomorú hogy még van ilyen!!:-((

2012. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hahóóó! Magyarázza már el nekem valaki,mi az,hogy kinyomni az előváladékot? :D:D:D:D Kérdező,légy oly kedves,mert te tudod mit jelent ez... ???
2012. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves kisvuk szerintem ő maga sem tudja mit jelent! De lagalább nevettünk egy jót!:D:D
2012. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!