Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hogy is áll ez a...

Most akkor hogy is áll ez a TGYÁS kérdés? Mennyivel lesz kevesebb, és hol lehet kiegészítést igényelni hozzá?

Figyelt kérdés

Szeptemberben szültem, tehát elvileg én tudok majd valami kiegészítést kérni, ugye? Vagy hogy lesz ez?

Januárban még annyit kaptam, mint tavaly.



2012. jan. 29. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Még sehol, egyelőre csak tervezet van a kompenzációról. Majd ha megszavazzák, utána lehet kérni. Addig csak a várakozás marad.

És az teljesen normális, hogy januárban annyit kaptál mint tavaly, hiszen a változások január 1-től léptek életbe, és januárban még a decemberi tgyást kaptad.

2012. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és a mennyivel lesz kevesebb: 12100-al lesz kevesebb, mert nem jár az adójóváírás, és kb. a bruttód 4%-ával több, mert kevesebb az adó.
2012. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hurrá! Eddig sem volt valami vaskos, de így már nem fogja állni a tápot + pelust! Ezaz!


Köszönöm a válaszod!

2012. jan. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!