Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tgyás, gyed kompenzácóról...

Tgyás, gyed kompenzácóról valaki tud már valamit?

Figyelt kérdés

az OEP-ben múlt héten azt mondták várjam meg küldenek ki papírt. igen ám de amit kiküldtek az a családi adókedvezmény, amit a férjem vesz igénybe.

lassan itt a januári juttatások és senki nem tud semmit biztosan. vagy visszamenőlegesen is meg fogják adni?

bocs ha a napokban volt erről kérdés, de nem láttam.-


2012. jan. 28. 09:14
 1/9 kíváncsicska ***** válasza:
Csak az kap kompenzációt aki dec 31.-én már vagy tgyás-t vagy gyedet kapott és január 1.-jén is az járt neki.Tehát ha te dec 31.-én tgyást kaptál és elsején is akkor a tgyásra kapod a kompenzációt.De a Gyedre már nem jár akkor.Ha idén szültél akkor megintcsak nem jár,Ha dec 31.-én tgyást kaptál elsején meg gyed jár már akkor megint csak nem jár kompenzáció.Ha gyedet kaptál 31.-én és elsején is akkor a gyedre jár a kompenzáció.Szóval ekkor jársz a legjobban.Egyenlőre ezt olvastam róla
2012. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, ezeket én is tudom. én gyedes vagyok, tehát elvileg járna...de mikor? és min kell igényelni? azt gondoltam hátha valahol az országban másfele valaki tud már valamit :(

ez jó, akkor senki semmit. :(

2012. jan. 28. 10:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ez még csak tervezet,még nem döntött róla a parlament,de ha úgy lesz megvalósítva,ahogy tervezik,akkor nagyon sokan,köztük én is rosszul járunk.Én ugyanis 01.17-ig kaptam a TGyas-t utána GYED,tehát nekm csak erre a 17napra járna kompenzáció.
2012. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos én is soktól hallom hogy rosszul járnak. nem tudom miért tesznek külömbséget, főleg hogy két gyerekesek is kicsúsznak ebből. érthetetlen számomra. akkor ez csak tervezet még...akkor semmi nem lesz ebből (sem).
2012. jan. 28. 10:30
 5/9 anonim ***** válasza:
barátnőm már pénteken kitöltötte a papírt,én hétfőn megyek be munkahelyemre kitölteni. nem egy helyen dolgozunk. zala megye
2012. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. nem a családi adókedvezményes papírra gondoltál? mert azt küldte most az OEP.
2012. jan. 28. 13:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem,nem arra gondoltam,mert azt már 2 hete leadtuk.
2012. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi. azt az oep-től kérted? mert nekem semmit sem küldtek ki. van esetleg a nyomtatványnak valami neve? rákérdezek hétfőn megint.
2012. jan. 28. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem a munkahelyem kifizetetőhely,nem oep adta. azt mondta könyvelő ők automatikusan megcsinálják mindenkinek csak be kell mennem aláírni.
2012. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!