Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SÜRGŐS! Menzesz alatt tamponna...

SÜRGŐS! Menzesz alatt tamponnal teherbe lehet esni? A KIEGÉSZÍTÉST IS OLVASD EL!

Figyelt kérdés

a párommal a menzesze 5. napján voltunk együtt, csak az elejét tettem be, és ő mindig "kinyomta" belőlem az előváladékot. Extra nagy tampon is volt benne. eleinte nem használtunk semmit, majd feltett egy pharmarex hüvelykúpot, nem tartott sokáig, és el sem élveztem.

Ezek után mennyi az esélye a teherbeesésnek?



2012. febr. 27. 23:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja és hozzáteszem rendszeres a ciklusom, bár mostanában pár napot szokott késni
2012. febr. 27. 23:19
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

He? Te tetted be neki az "elejét", közben meg ciklusod van?


Milyen elcseszett kamu ez már megint?

2012. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, most jön az, hogy idegességedben elírtad, de tudod ki veszi be. :D
2012. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mármint az ő ciklusa, bocsi
2012. febr. 27. 23:21
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Jó nagy a lik odabent extra tampon + eleje nem semmi!!

Remélem nem lesz gyerek !!!!!

2012. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj de hány évesek vagytok?Még ilyet se hallottam hogy bent van a tampon de úgy szeretkezik valaki.Mikor feltette a pharmatexet a tampon még akkor is bent volt?

Egyébként egy jó tanács a pharmatex mellett sokan estek teherbe!Ha nem akartok babát keresetek más védekezési módot.És menzes alatt nagyon kicsi az esély hogy teherbe essen.

2012. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez vicc......
2012. febr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
A tampont barlangkutatók nagy erőkkel keresik....
2012. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez hihetetlen... Ilyen van? Majd egyszer szépen fent marad a tampon,és kapsz majd egy jó kis fertőzést,és majd egy nőgyógyászati csipesszel kiveszik neked. Óvszerről,vagy gyógyszerről nem hallottatok?
2012. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Mekkora kamu kerdes!!!! Az ember olyat nem ir el, hogy ciklusa, vagy ciklusom.... plusz utana meg irod, hogy mindig pontos a ciklusod! A tobbi szovegrol nem is szolva! Ossze vissza irsz. Ha kamu kerdest teszel fel, legalabb olvasd vissza mit irsz!
2012. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!