Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 38. napja után lehet...

A ciklus 38. napja után lehet még pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

Már csináltam 3 tesztet, az első kettő egyértelműen negatív volt, a harmadikban nem vagyok biztos, hogy teljesen negatív volt e. Ami biztos, hogy még mindig nem jött meg. A ciklus 23. napján voltunk együtt a férjemmel, szóval szerintem már ki kéne mutatni a tesznek, ha baba lenne a dologban. Érdemes még egy tesztet csinálnom? Semmit nem érzek, ami arra utalhatna, hogy terhes vagyok, illetve mintha mindjárt meg akarna jönni! Abszolút semmit. Leszámítva, hogy "idegbeteg" vagyok és folyton ezen kattog az agyam, hogy miért nem jön meg vagy akkor mi lehet a gond! Második babát tervezzük. A ciklusaim hossza nagyon változó volt eddig. Meddig várjak az orvossal?

Előre is köszönöm a véleményeket!


2012. febr. 24. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány napos volt a leghosszabb ciklusod? Nekem sem egyforma és én úgy csináltam,hogy kivártam a 40 napot (ez volt eddig a leghosszabb ciklus) és aznap teszteltem. Ha aznap még nega és továbbra sem jön meg, akkor még 5 napot várj rá. Ha akkor is nega, akkor irány a doki. Na meg persze akkor is, ha pozitív lesz:DD
2012. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kisfiam születése után 13 hónappal jött meg először a menzeszem. A ciklusaim hossza a következő volt: 35, 29, 17, 33, 29!!!! És most már a 38. napon vagyok és semmi! Kicsit már el vagyok keseredve )-:!
2012. febr. 24. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem eddig 38 napos volt a leghosszabb, ált 31 napos és ma vagyok a 35. napon. tegnap még nekem is nega lett a teszt, pedig most nekem is az a fura, hogy semmit nem érzek. én még nem is vagyok olyan idegbeteg, mint amikor meg szokott jönni :D nagyon szeretnénk babát de nem élem bele magam annyira, hogy minden nap teszteljek. kívánom, hogy mihamarabb megtudd, hogy pocaklakód van!
2012. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem a ci8klusaid hosszát, a 23. napon szerintem már rég meg volt a peteérésed!
2012. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Most már arra is gyanakszom, hogy azért nem jön meg, mert a súlyom 47 kg körül van, sőt....tán még annyi sincs. Nincs rajtam elegendő zsírszövet, sajnos! Próbálok súlygyarapodást elérni, de nem igazán megy. De mindig is ilyen alacsony volt a súlyom, 1-2 kg több azért. Akkor megjött, sőt még teherbe is tudtam esni a kisfiammal.

Úgy döntöttem, holnap reggel azért csinálok még egy tesztet, biztos ami biztos! És próbálok hízni!

Elkezdjek szerintetek szedni Barátcserje kapszulát? Cickafark teát már iszom egy hete (napi 2 csésze). Ma veszek palástfű teát is. Ezek segíthetnek beállítani a ciklust, ugye?

2012. febr. 25. 09:23
 6/7 A kérdező kommentje:
A 40. napon pozitív lett a tesz (-:!!!!
2012. febr. 26. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:

gratulálok! nekem ma megjött :( de remélem hamarosan én is örülhetek egy zebratesztnek...

jó babavárást és boldog gyermeknevelést kívánok!

Üdv: utolsó előtti

2012. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!