Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már teljesen összezavartak a...

Már teljesen összezavartak a nődokik! Most akkor terhes vagyok, vagy mégsem?!

Figyelt kérdés
Január 17.-én volt az az együttlét amitől teherbe eshettem.Azóta minden hónapban pontosan megvolt a mensim,csak a mennyisége és az állaga más volt mint régebben szokott.Gondoltam babára ezért folyamatosan teszteltem,minden tesztem negatív lett.Voltam hüvelyi ultrahangon márciusban,ami szintén nega lett.Ekkor a doki felírt fogigátlót,hogy az majd rendbehozza a mensimet.Azt mondta a hormonok rosszalkodnak,mert december óta sok stressz ért,és hirtelen sokat fogytam.Nem tudtam megnyugodni 2 hete elmenten egy másik dokihoz,aki kézzel vizsgált meg,terhességet ő sem tapintott,a diagnózis ugyanaz,de ő azt mondta,hogy a regulon helyett szedjem a diane 35-öt.(nem szedem mert csak rosszat hallottam róla)Végső elkeseredésemben a héten elmentem magándokihoz aki szintén nem tapintott ki terhességet,de azért még csináljak tesztet!!Most akkor mi van?Szerinte nem kellett volna elkezdenem szedni a regulont,hanem megvárni míg magától rendeződik a mensi.Most majd vissza kell mennem hozzá ha menstruálok,és ő megnézi,hogy milyen a vérzésem!Ti értitek ezt?21 hetes terhességet még kimutat a teszt?Mert úgy hallottam,hogy ilyenkor már nem alkalmasak az itthoni tesztek.Ha menstruálok betéttel menjek a dokihoz?Annyira meglepődtem amikor ezt mondta,hogy nem kérdeztem meg.Valaki válaszoljon légyszi
2009. jún. 6. 09:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hidd el nem vagy babas!

Nekem a 17.hettol mozgott a babam es mar nagy pocakom is volt.21 hetesen meg hajaj,nem birt magaval,mar Apa is erezte ha odatette a kezet.

3 no doki csak nem teved.Es mar te is eszrevetted volna magadon,mondom ilyenkor a pici mar javaban mozog.

Viszont a menszidet tenyleg jo lenne rendbe hozni,mert ez tenyleg nem jo h ilyen bizonytalan.

Hat ha azt mondta h akkor menj vissza amikor menzid van akkor tedd azt bar hivd elobb fel ha aggodsz ez miatt.

Sok sikert es ne idegeskedj mert az miatt is bekattanhatott a szervezeted.

38 hetes kismami

2009. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!