Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már teljesen összezavartak a...

Már teljesen összezavartak a nődokik! Most akkor terhes vagyok, vagy mégsem?!

Figyelt kérdés
Január 17.-én volt az az együttlét amitől teherbe eshettem.Azóta minden hónapban pontosan megvolt a mensim,csak a mennyisége és az állaga más volt mint régebben szokott.Gondoltam babára ezért folyamatosan teszteltem,minden tesztem negatív lett.Voltam hüvelyi ultrahangon márciusban,ami szintén nega lett.Ekkor a doki felírt fogigátlót,hogy az majd rendbehozza a mensimet.Azt mondta a hormonok rosszalkodnak,mert december óta sok stressz ért,és hirtelen sokat fogytam.Nem tudtam megnyugodni 2 hete elmenten egy másik dokihoz,aki kézzel vizsgált meg,terhességet ő sem tapintott,a diagnózis ugyanaz,de ő azt mondta,hogy a regulon helyett szedjem a diane 35-öt.(nem szedem mert csak rosszat hallottam róla)Végső elkeseredésemben a héten elmentem magándokihoz aki szintén nem tapintott ki terhességet,de azért még csináljak tesztet!!Most akkor mi van?Szerinte nem kellett volna elkezdenem szedni a regulont,hanem megvárni míg magától rendeződik a mensi.Most majd vissza kell mennem hozzá ha menstruálok,és ő megnézi,hogy milyen a vérzésem!Ti értitek ezt?21 hetes terhességet még kimutat a teszt?Mert úgy hallottam,hogy ilyenkor már nem alkalmasak az itthoni tesztek.Ha menstruálok betéttel menjek a dokihoz?Annyira meglepődtem amikor ezt mondta,hogy nem kérdeztem meg.Valaki válaszoljon légyszi
2009. jún. 6. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj el vérvételre és ott azzonal kiderül hogy terhes vagy e !! ilyen dokikat hallod már nemtudom mit csináltam volna a helyedben !!! kérj vérvételt!!! az a tutti!!!
2009. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hiába kértem őket ,hogy küldjenek el vérvételre,azt mondják nincs rá szükség,és drága a vizsgálat!!!!
2009. jún. 6. 09:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, 21 hetes terhességet is kimutat a teszt, veszítenivalód nincs nagyon, csak a teszt ára max. :)

4000 körül van a hcg a 21. hétben, úgyhogy ki kell, hogy mutassa!

2009. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már!

Nem azt írtad,h végig negatívakat teszteltél?

Nem lehetsz terhes.

Hormonzavar .

2009. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
21. héten már mozog a gyerek. Teszt nélkül is te magad is észrevetted volna. Nem lehetsz terhes, hormonzavar.
2009. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak január 17-e az egyetlen olyan dátum amikor teherbe eshettél, akkor a negatív teszteknek és 3 egymástól független dokinak hidd már el, hogy nem vagy terhes. A 20. héten a méh már nagyjából a küldök magasságában van, nincs orvos aki ilyenkor tapintás alapján nem észleli a terhességet.
2009. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2009. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán három orvos nem téved. Szerintem sem vagy terhes, mert 21hetes terhességet azért teszt nélkül is észre kellene venni. És a dokik, ha megvizsgáltak és mindegyik azt mondja, hogy nem, akkor 1000%, hogy nem. Szerintem is hormonzavar. Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem küldenek el, vérvételre és hormonvizsgálatra. Már rég meg kellett volna tenni valamelyik dokinak.
2009. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hátha megnéztek UH-n és nem láttak semmit,akkor biztos nincsen baba!Szerintem igyál cickafarkfűteát kamillával a középidőig,onnan pedig palástfűteát és rendeződik a menzid!Ha nem akarsz teázni,akkor vegyél Zafir barátcserje kapszulát,az is nagyon jó!Jó egészséget!

2009. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem lehet terhesség!!

Hasadon is látszódni kellene már,nem is kicsit!

Hormonprobléma lehet emögött!

2009. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!