Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen összezavartak, azt...

Teljesen összezavartak, azt sem tudom, most mi lenne a helyes, és mi nem? "vissza szerzem az exem"Valamilyen tapasztalat rólla? Esetleg sikerélmény?

Figyelt kérdés
Ismerek egy oldalt.."visszaszerzem az exem"oldalt,nekem most sajnos ez helyzetem..és meg ismertem ez az oldalt..Arról írtak hogy 3-hétig szakitsam meg az exemmel a kapcsolatot,se sms se e-mail, se semmi.Ma pedigg arról írt,hogy irjak neki kézzel egy levelet a szakításról és irjam le benne,hogy jó ez a szünet,túl tettem magam stb stb..sémaszövegeket ,hátha ezzel fel fokoznám a volt páromban a hiányomat,de félek tőle..hogy ezt is tolakodásnak venné..vagy pedig örülne hogy végre le szált róllam ...nem tudom mi zajlik a volt páromban..van e esély vagy nincs..de én tudom,hogy bennem mi zajlik..és az hogy minnél előbb visszaszerezem őt...sok oldalt nézegettem már..hogy el érjem az eredményt..de nem látoik a férfiak agyába...barátok családtagok által véglegesnek tűnő ez a szakítás..és hogy komolyan gondolta..de nagyon nehéz nélküle..és nem tudom mit tegyek..aki ismeri ezt az oldalt és ő is túl ment ezeken kérem jelezzen!
2011. márc. 6. 09:07
 1/1 szamóca. ***** válasza:
nem ismerem az oldalt... de én úgy gondolom, ha az exed nem akar már veled lenni, ne erőltesd. az senkinek sem jó, nem lesznek megoldva problémák. Légy őszinte: állj elé, és mondd el neki hogy hiányzik é szeretnéd ujrakezdeni. ha azt mondja nem, akkor ideje túllpned.
2011. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!