Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon baba? Teszteljek holnap?

Vajon baba? Teszteljek holnap?

Figyelt kérdés

Napok óta nem kívántam a kávét, aztán ma délután mégis megittam egyet, és rá 5 percre rosszul lettem, elsápadtam, és elhagyott az erő. Majdnem elájultam. Ilyen még sosem volt velem.

Még csak egyszer jött meg a missed ab óta (gyógyszerrel), úgyhogy nem tudom, hogy hányadik ciklusnapon vagyok.

Viszont 4 napja olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, és a melleim is úgy fájnak, mint az előző babánál.

Mensi helyett szerencsére csak nagyon sok folyás van, napi 2 tisztasági kell, olyan, mint amikor a hüvelykúp maradéka kifolyik, és elázik az ember... Ez is új, ennyi folyásom még sosem volt.


2009. jún. 5. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy tesztet mindenképp megér :) Aztán ha nem jön meg, akkor számold ki, hogy a vélt fogamzástól (az a biztos ha az utolsó szextől számolod) 15-16 nap múlva tesztelj még egyet :) Szurkolok :)
2009. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Majd jelzek, hogy mi lett az eredmény!

Fontos lenne mihamarabb tudnom, hogy mi van, mert Utrogestant kell feliratnom rögtön, a 3 hónappal ezelőtti vetélés miatt...

2009. jún. 5. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Mindenképp írd meg az eredményt, nagyon kíváncsi vagyok és nagyon szurkolok, hogy babád legyen, megérdemled, aki átmegy ennyi mindenen, az nagyon megérdemli a kisbabát, hidd el a küzdelemnek mindig van eredménye :)
2009. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon drukkolok! Várom az eredményt! (Szerintem igen, tesztelj)

Nekem még nincs babám, így nem tudok személyes tapasztalatot írni, de úgy vélem van rá esélyed!

2009. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok neked légyszi írd meg az eredményt!Én úgyanígy voltam a tesztem pozi lett rohantam orvoshoz utrogestanért!!!Szedem is rendesen de 2 napja barnázok visszamentem azt mondta nem lát semmit de a tesztem úhyanúgy pozi úgyhogy addig is gyógyszer vitamin és sok-sok pihenés!!!A vérvizsgálat eredményét hétfőn tudom meg!!Remélem babás vagy!!!!
2009. jún. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van egy halványka 2. csíkom. :)

Sajnos a teszt épp ott hibás, van egy rajta egy kis horpadás, kráterszerű valami, ahol a 2. csíknak kell lennie (ezt már a nyitáskor észrevettem), így csak fél csíkom van, mert a "kráter" alatt viszont látszik, aminek kell.

A párom próbál rábeszélni, hogy higyjem el, amit látok, de olyan halvány, hogy hétfőn tesztelek újra...

Szorítsatok!

Utolsó válaszoló! Drukkolok, hogy meglegyen az a baba! Pihenj rengeteget, csak wc-re kelj fel, és szedj MagneB6-ot is (3X2-t)! Remélem, minden rendben lesz!

2009. jún. 6. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A halvány második csík is második csík. :-) Szorítok, hogy erősödjön!
2009. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No mi volt? Drukkoltam én is!
2009. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!