Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom nagyon buta kérdés. De...

Tudom nagyon buta kérdés. De volt már h beképzeltétek h a teszten ott van a 2. csík? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szabad szemmel mintha semmi, csak nagyon erős nézés után látni talán vmit, de ahogy odatartottam a neon csőhöz, akkor mintha ott lenne. Tudom korai a teszt is, mert 28-ra nem várom, de szerintetek lehetséges az ilyen?
2012. febr. 21. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Szorítok, hogy Nektek is sikerüljön. Attól még lehetett peteérésed, hogy nem volt olyan folyásod mint eddig. Szerintem nem baj. Annó én is figyeltem, de nekem sem volt. Aztán valahogy mégiscsak sikerült. Majd írd meg légyszi, hogy sikerült-e. :)
2012. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Kata576 válasza:

Szia! Szerintem ne nezd ennyire magad. A sajat tapasztalataim alapjan mondom, nekem volt olyan honap mikor teljesen azt hidtem h terhes vagyok. Mindenfelet ereztem. a Paromat hitetgettem hogy terhes vagyok 100%-ra. Szinte azt megtudtam mondani hogy hol helyezkedik a baba. Folyasom is volt ami eddig menstruaciom elott nem volt, es megis mejott a havim. Akkor nagyott csalodtam , megfogadtam soha nem fogom megegyszer elkovetni, hogy ennyire bebeszeljem ,magamba hogy babas vagyok. Nem is gondoltam ra, az utobbi honapban, igaz elkezdtem egy termeket hasznalni, es most terhes vagyok. Szinte hihetetlen. Es most igazan nem is erzek semmit, talan annyit hogy nem vagyok annyira feszult, mint havim elott voltam. es nincs folyasom. Tehat varj egy kicsit ha nem jonn meg a havid tesztelj ujra. Az ami biztos. Az ember tenyleg sok mindent kepes bekepzelni maganak!!


Termeszetesen lehet meg attol hogy terhes vagy. Ilyenkor nem tul celszeru meg tesztet csinalni.

2012. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat. Mindenképpen írok!

Te is írd meg h mi lesz, tényleg drukkolok, meg ha addig csinálsz tesztet, azt is...

2012. febr. 21. 19:57
 14/19 anonim ***** válasza:

Én minden hónapban ezt játszom, lassan már ott tartok, hogy már akkor is látom a csíkokat, mikor kibontom a csomagolást. :D

Folyton tartom a lámpa felé, kiviszem az erkélyre, ott is megnézem természetes fényben, majd a neon alatt, mindenhol, mert amíg nem jön meg addig reménykedünk. :)

2012. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ma nagyon sokszor néztem meg, és szerintem ott van. Csak azt sajnálom h nem reggeli vizeletből csináltam, és kevés is jött mikor csináltam. Lehet most többet tudnék
2012. febr. 21. 21:59
 16/19 anonim ***** válasza:
Csináltál már ma reggel? Drukkolok!
2012. febr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Még nem. Szerintem csak hétvége fele csinálok még egyet. Keddre nem várom. Bízok benne és is. Köszi a drukkolást! :)
2012. febr. 22. 07:18
 18/19 A kérdező kommentje:
Medi Lab tesztet csináltam, és most olvastam h álpozitívat is szokott mutatni. Vki használt ilyet? tényleg így van?
2012. febr. 22. 07:29
 19/19 anonim ***** válasza:

szio

a clearblue fotós vagyok :)

a medilab tényleg nem vmi megbízható sok anyukától hallottam hogy sokszor szellemcsíkos lesz..

én még azóta nem csináltam tesztet, ma szörnyen görcsölt a hasam és ilyen kicsit nyúlós vmi jött belőlem, nem tudom remélem nem menszi lesz a vége már 2-3 nap múlva megkell hogy jöjjön vagyis ne jöjjön :)

de ha mégsem sikerül akkor majd márciusban !

nem vagyunk lekésve semmiről..

azért a kedd még messze van tényleg nem kell tesztelni mert mutathat nemvárt eredményt, nekem se kéne állandóan mert nekem is folyton negatív kikéve a cb-t azt nem tudom miért lett végül csík rajta..

na mindegy izguljunk továbbra is :) Puszka

2012. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!