Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom nagyon buta kérdés. De...

Tudom nagyon buta kérdés. De volt már h beképzeltétek h a teszten ott van a 2. csík? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szabad szemmel mintha semmi, csak nagyon erős nézés után látni talán vmit, de ahogy odatartottam a neon csőhöz, akkor mintha ott lenne. Tudom korai a teszt is, mert 28-ra nem várom, de szerintetek lehetséges az ilyen?
2012. febr. 21. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

:D

azt hittem csak én csinálok ilyen butaságot !!!

én 25 -e körülre nem várnám és mindennap tesztelek de full negatív, és nem győzöm a lámpához rakni hátha mégis ott a csík csak én nem látom..

hát majd kiderül 3 nap múlva...

2012. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked!! Majd írd meg h mi lett... Remélem pozitiv... Szerinted ha csőnél látszik a 2. csík, akkor van esély?
2012. febr. 21. 19:06
 3/19 anonim ***** válasza:

biztos van esély, a remény hal meg utoljára


figyelj csak..tettem fel egy kérdést de 1 választ kaptam rá..

van kedved megnézni és elmondani a véleményed?

belinkelem a kérdést :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


én már nem tudom mit higgyek ..

2012. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

és neked tüneteid vannak már?

mikor jött meg utoljára? hány naposak a ciklusaid?

2012. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Annyira nagyon halvány volt, hogy szinte alig lehetett látni. Vasárnap lesz 5 hónapos... :)
2012. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

megnéztem a képet... nem hallottam olyanról h elmosódik mert több ideig van benne... szerintem csinálj mégegyet reggeliből. Az biztosabb.

Tünet meg nem biztos h jelentkezik, van akinél egyáltalán nem.


Nekem nincs tünetem, meg nálam az is baj, hogy fel vagyok fázva, és azért tartok, hogyha esetleg ott a babó, ne legyen baja. Voltam ma dokinál, adott gyógyszert. Említettem h lehet babás vagyok, de mondta h ezt muszáj beszedni, ha nem akarok nagyobb bajt. Szerinte ezt lehet.

Hát majd kiderül.

De már nagyon izgulok.

2012. febr. 21. 19:24
 7/19 A kérdező kommentje:
19:22-es gratulálok!!! remélem nekem is hasonló élményekben lesz részem!! Egyre nehezebb kivárni és rossz ez a bizonytalanság...
2012. febr. 21. 19:25
 8/19 A kérdező kommentje:
jan 31-én jött meg utoljára, és általában 28 naposak a ciklusaim. A furi az, hogy minden peteérésnél szokott lenni fehér folyás, most meg hiába vártam szinte semmi.. Ez nagyon nagy baj?
2012. febr. 21. 19:26
 9/19 anonim ***** válasza:

Én nagyon belehülyültem a baba dologba, állandóan teszteltem, de őszintén megmondom ha nem volt 2. csík sose képzeltem oda.

Mikor először láttam halvány 2. csíkot annak oka volt :)

5. hónapban sikerült teherbe esnem, és tényleg akkor mikor nem foglalkoztam annyira a dologgal. :)

Sok sikert!


12 hetes kismami

2012. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

köszi hogy megnézted a kérdésemet

mindenképpen tesztelek...

szóval nekem is 31 én jött meg utoljára nekem 25-28 naposak.. már csak 3 nap és minden kiderül,de van egy olyan érzésem hogy nem jött össze..

most is görcsöl a hasam hát majd kiderül ..

azt nem tudom hogy mi van olyankor ha nincs ilyen nyúlos folyás ha peteérés van sajna, nekem van mindig onnét tudom hogy most jön, na meg fáj a hasam görcsölök, úgyhogy ezt folyás nélkül is érezheted..

Jaj de nehéz ez a várakozás, én úgy érzem megfog jönni...

nagyon szurkolok hogy neked is babuci legyen:)

jah és abban is hasonlítunk hogy a múlt héten beteg voltam én is jeleztem a dokinak hogy lehet babát várok mégis kiírta az Augmentint de nem szedtem be mindet..

a baba fontosabb úgy voltam vele, de mára meggyógyultam lehet hogy ez is befolyásolja a teherbeesést..

2012. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!