Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek! Mi lehet ez...

Nagyon félek! Mi lehet ez vagy mitől van?

Figyelt kérdés
4 hetes vagyok voltam dokinál írt fel utrogestant plussz szedem az elevitet már 3 napja!!!ma fürdés előtt ahogy mentem wc-re barnás bordós volt a bugyimon megfürödtem vettem be 2 szem nagneb 6-ot és lepihentem!Kikellett mennem egy fél óra múlva megint és amikor pisilek semmi nincs a wc-ben csak ha megtörlöm magam!Most egy fél perce megint voltam és amikor megtöröltem magam most nem volt semmi!!Nagyon félek holnap első utam a doki de addig is volt már így valaki?És megmaradt a baba?Nagyon várva várt baba!!!!!!Ja és semmi görcs vagy hasfájás!Kérlek segítsetek!
2009. jún. 5. 14:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat és ha úgy vesszük akkor az jó jel ugye hogy nem görcsölök???Ja és hétfőig ugyanúgy szedem az utrogestant az elevitet meg a mmagneb 6-ot és ha vér is pozi akkor utána is!!!
2009. jún. 5. 14:20
 12/18 A kérdező kommentje:
Az a fura hogy nekem 19-én volt egy csepp barna vér a bugyimon én ugy gondoltam hogy beágyazódás ha onnan vesszük akkor kb.2 hetes a babó nem???És persze a hcg már termelődik de az orvos még nem láthatja!
2009. jún. 5. 14:22
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A 4 hetes baba még nagyon kicsi, nem biztos, hogy UH-n látható! A vérezgetés miatt kell szedni az ultrogestant, én is szedtem az első babámmal, 6 hetesen kezdtem vérezgetni. Pihenj nagyon sokat, ez a legfontosabb és akkor minden rendben lesz!
2009. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, a babád még csak 2 hetes, de orvosilag az utolsó menszeszed első napjától számolják, ezért mondanak 4-et. De pl ha nem a félidőben történt a megtermékenyülés, lehet hogy fiatalabb.


De 4 hetes még tényleg nagyon kicsi, simán lehet hogy nem látják a petezsákot sem /hallottam már olyat, akinek hátrajaló volt a méhe, ezért nem látták viszonylag sokáig/, de a véredben már jelen van a hcg.


Sokminden lehet, ne add fel! :)

2009. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen nekem az avan hátrahajló bekavarhatott ez is?
2009. jún. 5. 15:30
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha a hátrahajló részben bújt el, akkor bizony be!

Sok függ attól is hogy a doki hogyan vizsgált (hüvelyi - bár gondolom ez volt, hasi?) és hogy milyen minőségű az ultrahang gépe.


Szerintem menj el máshoz is!


Sok sikert!

2009. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
hu most egy kicsit esküszöm megnyugodtam!!!!Igen hüvelyivel vizsgált!!!De jó lenne ha nem lenne gond amugy meg a barnázásom is szinte nincs is már mert amikor megtörlöm magam már nem barnás hanem inkább mintha erősebb pisi lenne de az sem folyik csak akkor látom ha megtörlöm magam!!!!Jaj köszi a felvilágosítást!!!!!:):):):))):):)
2009. jún. 5. 15:59
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia! Ne félj ott a baba, szedd a bogyót!


Én is + teszt után mentem dokihoz szerdai nap, semmit nem látott. Szombatra visszarendelt és akkot már látszott!

Most itt ficánkol 5 hónaposan:)

2009. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!