Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek! Mi lehet ez...

Nagyon félek! Mi lehet ez vagy mitől van?

Figyelt kérdés
4 hetes vagyok voltam dokinál írt fel utrogestant plussz szedem az elevitet már 3 napja!!!ma fürdés előtt ahogy mentem wc-re barnás bordós volt a bugyimon megfürödtem vettem be 2 szem nagneb 6-ot és lepihentem!Kikellett mennem egy fél óra múlva megint és amikor pisilek semmi nincs a wc-ben csak ha megtörlöm magam!Most egy fél perce megint voltam és amikor megtöröltem magam most nem volt semmi!!Nagyon félek holnap első utam a doki de addig is volt már így valaki?És megmaradt a baba?Nagyon várva várt baba!!!!!!Ja és semmi görcs vagy hasfájás!Kérlek segítsetek!
2009. jún. 5. 14:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok tegnap ugyanezt a kérdést tettem fel a helyzet az hogy ma elmentem orvoshoz és azt mondta nem lát terhességet!A méhszáj zárt a méhnyálkahártya 11 mm4Nem görcsölök semmi tünetem nincs a kevés barnázáson kivül!Vettek vért is hétfőn lesz eredmény amikor haza jöttem csináltam egy tesztet és az is pozítiv volt!!!!Van még egy tesztem azt majd vasárnap lövöm el!!!Nem tudom mi lehet!Olvasgattam itt és volt itt egy lány ugyanígy teszt pozu de barnázott az ultrahang semmit sem látott mégis babás volt!!!Létezik hogy egy 4 hetes terhességet ne vegyen észre az orvos?????Na mindegy hétfőn kiváncsi vagyok a vérvizsgálatra!
2009. jún. 5. 14:15
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen menj orvoshoz amint tudsz!


Nem minden esetben lesz baj, de a terhességi alatti barnázás/vérzés semmiképpen sem jó jel.

A barátnőm a 7. héten vérzett, de semmi bajuk nem lett. Sokat kellett feküdnie és a 40. hétre szülte a pici fiát.


Azt is olvastam hogy a nemvárt körül néhány esetben észlelhető kis vérzés, mert a szervezet "emlékezik", hogy ilyenkor mi szokott történni.


Remélem nem lesz gond, szorítok neked!!

2009. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno volt, kb 5-6 hetesen. Ki is írtak rögtön táppénzre(egyébként is mentem volna), semmi megterhelőt nem végezhettem. (börtönben dolgozom nevelőtisztként, sok a lóti-futi). Aztán, nem ijesztgetés képpen, pont amikor betöltöttem a 3 hónapot, iszonyú erős vérzésem lett, duplája, mint amikor menstruáltam. Iszonyatosan megijedtünk, rohanás a kórházba, 2 napot benn voltam és szerencsére semmi gond nem volt. Valószínűleg emlékeztető menstruáció volt, mert napra pontosan történt. És most a 7 hónapos, gyönyörűséges, okos, ügyes lányomban gyönyörködöm! :))) Boldog babavárást! És nyugi!!!
2009. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
mivel még nagyon korai a terhesség előfordulhat h a szervezeted még nem állt át a terhességre de lehet mástól is nem akarlak megijeszteni de menj dokihoz nehogy baj legyen amíg nem pirosodik be nem lesz semmi baj és ne aggódj mert nem tesz jót pihenj sokat és gondolj szép és boldog dolgokra
2009. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kszi hogy írtál de úgy látszik egyszerre írtunk!!!:):):))feletted van a végkifejlet!
2009. jún. 5. 14:17
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A 4 hetes még nagyon kicsike, simán lehet hogy nem látszik. Én 5 hetesen voltam, hát alig tudták kivenni... de én sem bírtam magammal és poz.teszt után rohantam orvoshoz :) Drukkolok!
2009. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

előfordul h a doki még nem lát semmit viszont a teszt szerintem nem hazudik

az előző

2009. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na, 14:16-hoz a 14:17 tartozik :)
2009. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Jah, hogy ez már nem az eredeti kérdés volt...


Biztos hogy 4 hetes vagy? Nem lehet hogy később fogant a baba és még kisebb?

Az én orvosom azt mondta, hogy a 5.-6. hét előtt ne menjek, mert előtte nem biztos hogy meg tudja állapítani. Így szerintem nálad is lehet baba még!


A helyedben felkeresnék egy másik orvost is, több szem többet lát.


Sok sikert!

Előző voltam

2009. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vagyis az első voltam. :))
2009. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!