Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most lenne peteérésem? Kérlek...

Most lenne peteérésem? Kérlek írjatok

Figyelt kérdés

pár csepp rózsaszines folyást tapasztaltam és nem tudom mire vélni most lenne a peteérésem? de hát a hőm már napok óta fennt van vagy lehet h azért van fennt mert egy kicsit megvagyok fázva?

[link]


2009. jún. 5. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már volt pé, de szexelni azért szabad :)
2009. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

sztem is volt pé-d, de fura a görbéd. ugyanabban az idöben méred mindennap? sex sex esx.. ne hogy lemaradj valamiröl.. 11. napon volt a tüszörepedés onnan 2 hétre tesztelni érdelmes.

32

2009. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen ugyan abban az időben mérem

de én inkább a pecsételésre lettem volna kíváncsi

2009. jún. 5. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ne mertek a gorbekhez de arra lettem figyelmes, hogy az egyik valaszado emlitette, hogy a 11-dik napon volt tuszorepedesed. Megszamolgattam a napokat es onnan a 7-dik napra jelolted be a verfoltot. A 7-dik napon a megtermekenyitett petesejt mar elkezdi a beagyazodast. Igy lehet egy pici vereret megsertett a meh falan foleg a megnovekedett verboseg miatt. Ilyenkor szokott elofordulni egy kis verzes. Persze nem sok csak par csepp. Szeritem lehet a beagyazodasod kezdetet. 7-tol a 10-dik napig barmikor elofordulhat kis vercsepp vagy rozsaszines folyas. Persze nem mondom 100%, hogy ez a helyzet es itt senki sem tud biztosat mondani de en erre tudok gondolni. Kivanom neked, hogy igy legyen es pozitivat tesztelj!!!
2009. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!