Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy most van...

Lehetséges, hogy most van peteérésem a 27. napon? Kérlek adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés
Normál 28 napos ciklusaim vannak a 14. napon volt egy kis pecsételő vérzésem örültem is neki hogy végre van egy extrém peteérésem bele is húztunk. Holnapra nem várom és ma egész nap tojásfehérje szerü nyákom van ami soha nem volt csak ovus napokon. Ilyenkor mindig vizes folyásom van ha megjön.Most akkor mikor van, vagy volt peteérésem, szerintetek ma is akciózzunk? Csak azért kérdezem, mert fájdogál a hasam és nem hiszem menne a dolog, de a cél érdekében bevállalnám.
2009. máj. 16. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy próbát megér... csak ne "gyerekgyártás" legyen belőle, mert szerintem az úgysem jön össze.
2009. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy ebben a hónapban kétszer volt peteérésem?
2009. máj. 16. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem peteérés, hanem a közelgő mensi vagy nemmensi (baba) jele. A vizes és a tojásfehérjés folyás legtöbbször a mensit jelzi. Persze vannak kivételek és mégis baba van.

Az sem lenne kizárt hogy most lenne a peteérésed, de mivel írtad hogy normál ciklusaid voltak, és valószínű volt ovus vérzésed, szerintem a ciklusod második felének a végén vagy.

Drukkolok hogy ne jöjjön meg, és baba legyen, és ezért legyen most más a folyásod mint szokott!

2009. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a drukkot örülnék a babának rég várjuk.Sajna azt nem is tudtam hogy tojcsiszerü nyák is van mensi előtt :-( akkor ez valószinü az lesz.
2009. máj. 16. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is tojásfehér nyákom volt és sajna megjött, de valakinél épp azt hallottam, hogy akkor lett terhes!

Mindenestre kívánom, hogy baba legyen!

2009. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mostmár holnap eldől, pedig nagyon reméltem hogy pé.Annak jobban örültem volna :-(
2009. máj. 16. 22:54
 7/7 A kérdező kommentje:
De azért remélem hátha nem a mensit jelzi.
2009. máj. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!