Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitene valaki? Tanacsot...

Segitene valaki? Tanacsot kerek. 13-an volt a peteeresem (25 napos a ciklusom. ) egyutt is voltunk es utana teljesen szaraz voltam majd negy ot napra ra elkezdodtek olyan alhasi fajdalmak feszito erzes es a melleim is fajnak!

Figyelt kérdés
nem ugy mint menszi elott attol jobban.a hasam fel van fujodva egy kicsit.24.en nem kellene hogy megkapjam.csinaltam egy tesztet ne az negativ lett talan meg korai? azota nincs fojasom csak egy ici pici de az olyan kremes es a mehszajam teljessen zart.ha nem a melleim fajnak akkor a mehem feszit es eleg kemeny nem tudom hogy merjek remenykedni?
2009. júl. 20. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha száraz voltál, mert a tüszőrepedés után 3 napos szárazság következik, ez így egészséges!!!! Nekem is, és még sok nőnek ugyanezek a tünetek vannak mensi előtt: enyhe hasfájás, cicifájdalom (csak ez ne lenne). Korán teszteltél, 24-e után próbálkozz, ha nem jön meg! Drukkolok!
2009. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen csak nekem menszi elott voltak alhasi, mell fajdalmaim de nem tobb napon ketesztul es nem enyire hat nem tudom majd meglatom
2009. júl. 20. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 13 volt tüszőrepedésed,akkor 27-re ne várd.Függetlenül,hogy hány naposak a ciklusok,a tüszőrepedés után mindig 14. napon jön meg,illetve minimum 14.Nekem 28-29 naposak a ciklusok,nekem is 13 volt a tüszőrepedés,ami a 17. napon volt a 14. helyett,így én is most 24 helyett 27-re nem várom.Pedig az már 31 napos ciklus,de ez van.
2009. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!