Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-re nem várók vannak köztetek?

27-re nem várók vannak köztetek?

Figyelt kérdés
Izguljunk együtt. Ki mit érez?
2012. febr. 18. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
24 körül kellene megjönni, de esélyes, hogy 27-ére esne az időpont, ugyanis elég változó 30-35 nap közötti a mensim. Ovu után vizes erős folyás volt, egy hete meg PMS tüneteim. Fáj a cicim, néha nyilal is, érzékeny nagyon. A hangulatom olyan igazi kibírhatatlan rigolyás:DDD Már egy hete mindjárt megjön érzésem is volt, de mára ez elmúlt. Ja és zabálok, mint az állat:DDDD Nálad mi a helyzet?
2012. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi van a 27-tel? izgulok de mi az a 27?
2012. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 26-ra nem várom, vagyis ott körülre. Azért nem tudom pontosan, mert eddig fogamzásg.-t szedtem,és úgy voltak 30-31napos ciklusaim. Viszont régen, amikor nem szedtem, akkor 28-29 napra mindig megjött. Még nem érzek semmit. Ez a hónap az első próbálkozásunk, de nagyon boldogok lennénk, ha egyből sikerülne. Szorítok neked! Te érzel valamit?

2012. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! En is pontosan 27-re nem varom, de en meg semmit nem erzek, mar 5 eve varjuk a babat, de sehol semmi. Minden honap ugyanazzal vegzodik, es mint mindig most is remenykedem hatha nem jon meg.

A melleim ma kezdtek el fajni, de ez mindig igy van altalaban.

Ti miota probalkoztok?

2012. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 28-ra nem várom... Nekem az volt a fura, h peteéréskor teljesen száraz szoktam lenni, nem volt fehér folyás, mint eddig. Nem tudom mi lehet... Viszont most rendesen felfáztam és megfáztam... :(
2012. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!