Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan aki elhatár...

Van köztetek olyan aki elhatározta nagyon komolyan, hogy most sikerülni fog a babóca és így is lett?

Figyelt kérdés
Mi már 9hónapja próbálkozunk,eddig sikertelenül.Most van az a hónap,hogy erőt szedtem magamon és megpróbálok mindent megtenni a babóca ügyében.
2012. febr. 16. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahányszor elhatároztam, hogy na akkor most, soha nem lett. Amikor letettem róla egészen, akkor igen.
2012. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz. Amikor már ugymond "lemondtam róla" akkor terhes is lettem. 15 hónap után eszméletlenül nagy meglepetés volt.:))

17 hetes kismami

2012. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
dejó nektek:) És akkor már nem is néztétek,hogy mikor van a peteérésetek semmi,csak akkor voltatok együtt mikor jol esett?
2012. febr. 16. 10:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy páros szám fóbiám. :) Ezért én elhatároztam, hogy 2012-ben kell születnie a babának, és második próbálkozásra biztosan sikerülni fog. Így is lett, nemrég teszteltem pozitívat. :)
2012. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gratula kedves utolsó.Hát remélem összejön nekünk is.Márc.ban kellene pozit tesztelnem:)
2012. febr. 16. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Én elhatároztam, vagyis a férjemmel elhatároztuk, hogy abbahagyom a fogamzásgátló szedését és terhes leszek! Abbahagytam, megjött a mensim és amikor elmúlt neki is láttunk és 3 hét múlva már terhes voltam! :)

Szóval csak pozitívan és sikerülni fog! Szurkolok! :)

16 hkm

2012. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi,már 9hónapja próbálkozunk.Eddig nem sikerült.Remélem most fog.Sajnos nem sikerült elkapni az ovut mindig.
2012. febr. 16. 12:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Én nem is figyelgettem, hogy mikor volt ovum, egyszerűen csak együtt voltunk kb kétnaponta és bejött! Aztán mint kiderült nem is a 14. napon volt pé-m, hanem a 24.-en, a következő mensi előtt 4 nappal, szóval arra sem lehet adni, hogy kizárólag a 14. nap a jó!

2012. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem a 17. napon szokott lenni.Onann tudom h csinálok ovutesztet meg hőmérőzőm.
2012. febr. 16. 12:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi anno kimondtuk októberben,hogy jöjjön a baba mikor akar és decemberben pozitívat teszteltem.Csak simán együtt voltunk mikor jól esett.

Esetleg voltál már kivizsgáláson?1évet mondanak,de ha megnyugtatna sok orvos fél év után is csinál vérvételt meg egyéb vizsgálatokat.

2012. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!