Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ápr 7-én kellett volna megjönn...

Ápr 7-én kellett volna megjönnie de még nem jött meg és nem is érzem azt hogy megjönne, viszont állandóan tudnék aludi, és alszok is de nem tudom kipihenni magam, egész nap émelygek, de nincs hányingerem, a hőm, (szájon) 36,9 volt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet neg lett..
2008. ápr. 8. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Én vártam addig, hogy legalább egy bő hetet késsen a mensesem. Nem tudom hogy ha hamarabb csináltam volna milyen erednény jött volna ki. Hallottam már olyat, hogy több neg. teszt ellenére terhes volt az illető. De ha úgy döntesz hogy az UH-ra bízod, akkor várj mindenképpen 2-3 hetet, mert lehet hogy béna a doki, nem látja meg rögtön, vagy látja, de nem biztos benne jó helyen van-e, él-e stb. Egy csonó ismerősömre ráhozták a szívbajt, mert túl korán mentek, és a doki nem volt bene biztos mit lát. Türelem, ha terhes vagy egy pár héten belül úgy is kiderül, addig is ne idegeskedj. Nem tesz jót. Sok sikert!

28 hetes kismama

2008. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen akkor várok türelemesen..és tesztelek később 3-4 nap múlva egyet.
2008. ápr. 8. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Jók a tünetek nagyon! De a teszt lehet nem mutatná még ki, ha bírsz, várjál még pár napot, mielőtt tesztelsz.
2008. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a fáradságérzet volt az első tünet ami jelentkezett. Szerintem is korán teszteltél, várj pár napot és csinálj új tesztet.
2008. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 7.en kellett volona megjonnie,de hal' istennek nem!

Nekem csak annyi tunetem van ,hogy non stop birnak aludni(most is oda indulok:-)),a cicim nagyon erzekeny ,rengeteget jarok pisilni,nem nagyon van etvagyam,es az amugy is erzekeny orrom meg jobban erez mindent.Csinaltam szombaton en is 1 tesztet,mert mar nem birtam,de nekem is neg. lett,de ez meg nem ok aggodalomra(sztm csak hamar csinaltuk meg)!

Nagyon remelem,hogy mindkettonknek ossze jott!

2008. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is egyfojtában tudnék, és tudok is aludni, a cickóm pedig nekem is érzékeny. Én szerintem csütörtök reggel csinálok egy teszetet ismét, már nagyon kíváncsi vagyok.majd beszámolok..:D sok sikert neked is
2008. ápr. 8. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
szia.nekem is most kellett volna megjönnie de hála nem .én tegnap csináltam tesztet gabriel és pozitiv lett.bizzál benne.már fáj a derekam a cicim folyamatosan.
2008. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!