Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nem vártig! Magas...

Még 3 nap a nem vártig! Magas a hőm, állandóan hányingerem van, nem bírom a szagokat, és mindig aludnék! Lehet, most sikerült?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonló tüneteim voltak,szerintem holnap reggel nyugodtan tesztelhetsz!Persze ez a te döntésed és a nemvárt mensziig is várhatsz ha kibírod :-)Majd írd meg milett a eredmény,szorítok!
2009. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még valami:a melleim fájnak, de csak oldalt, és olyan mint ha egy kicsit nőttek volna!A folyásom is ilyen tojás fehérjés, nem pedig vizes mint szokott!
2009. febr. 24. 11:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Neked volt bent valaki?
2009. febr. 24. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Babára gondolsz?Igen :-)
2009. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj gratulálok!Elmondanád pontosan milyen tüneteid voltak?
2009. febr. 24. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik este elővettem egy üveg savanyúkáposztát valahonnan a szekrény mélyéről. Éppcsak megkívántam. A párom mikor kijött a konyhába és meglátta, hogy kétpofára tömöm, egyből megjegyezte: "Gyanús vagy te nekem kiscsillag!" Esély az volt rá, hogy terhes vagyok, bár nem terveztük, és még négy nap volt menziig. Mondtam a páromnak, hogy az ilyen hamar nem jön ki az emberen, ha terhes. A legtöbb tünet csak később jön, miután a menzi elmarad. Mivel ő ültette a bogarat a fülembe, nem bírtam várni, elszaladtam tesztért, persze neki nem mondtam el. Aznap már rögtön pozitív lett. A mai napig a savanyúság a gyengém, pedig azt hittem csak népi hiedelem. Nálam nem. 40 hetes kismami.
2009. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok.A legelső,hogy rengeteget jártam pisilni aztán kezdődött,hogy olyan álomkór volt rajtam,hogy szinte egész nap aludtam volna egyszerűen nem bírtam reggel felkelni és elmenni dolgozni!Kiis irattam magam táppénzre azt mondtam,hogy lázas vagyok persze ez nem volt igaz:-)de egyserűen nem bírtam kiimátkozni magam az ágyból.Elösször csak ennyi,de megse fordult a fejemben,hogy babás lehetek.Aztán nem jött meg a menszim 1 hét után vettem tesztet és egyből erős kétcsíkosat teszteltem!
2009. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!