Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 26-ra ki nem várja?...

Február 26-ra ki nem várja? Isztok teát? Szedtek vitaminokat? Mikor fogtok tesztelni?

Figyelt kérdés
Szerintetek most összejön? Éreztek esetleg valamit?
2012. febr. 17. 15:07
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Szia!Voltam dokinál h kérjem vizsgáljon ki vérvételre gondoltam konkrétan,ill gondoltam mondja magátol h jó elvégezük ezt és ezt a vizsgálatot.bementem mondtam h január óta nem szedem a gyogyit babát szeretnénk azt mondta akkor csinálják ennyi uh kicsit ledöbbentem mondta h szedjek folsavat.vezessek görbét amugy mi ujság veled?
2012. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Szia! Elég bunkó volt a doki, akihez mentél. Én januárban hagytam abba a gyógyszit, febr. elején voltam éves vizsgálaton, és én is mondtam, hogy szeretnénk babát. Akkor én is ezt a tanácsot kaptam. Bár akkor én még azzal a tudattal voltam, hogy a gyógyszer abbahagyása után nagyobb eséllyel indulunk, de azóta már ez a 3. hónap.... :(
2012. ápr. 13. 22:03
 33/56 A kérdező kommentje:

Egyébként én ebben a hónapban elkezdtem szedni a Femibion 800-at. A párom vett nekem ovulációs mikroszkópot, de tegnap jöttem rá, hogy eddi nem jól használtam.... :( Remélem a következő hónapban meg már nem kell használnom. :)

Veled mizu? Volt már peteérésed?

2012. ápr. 13. 22:07
 34/56 anonim ***** válasza:
szia!9.ére irta a ciklus.hu és akkor ill másnap nagyon fájt alul jobb oldalon 9.én voltunk együtt remélem sikerült bár nem tudom pontosan h akkor mikor fáj akkor van peteérés(és ez akkor 2 napig tart mert 2 napig fájt nagyon)vagy utánna mikor már kevésbé fáj de érzem ugyanugy kb 2 nap volt még.már arra is gondoltam h nem tudott kiszabadulni a petesejt mert eléggé fájt.de 9 elött 2 naponta akcióztunk.most iszom a palástfű teát(cickát nem)és szerintem ettől érzem h mellem feszül és érzékenyebb mert nekem nem szokott. Multhonapban is ittam reggel mert este kezdtem de 4 szer tuti fent voltam akkor.én folsavat kezdtem 3napja.már vettem tesztet x epilt 23 ra nem várom de szerintem most sem sikerült igy érzem.neked mik a tapasztalatok észrevételek?volt pé d?majd irj szíó:))
2012. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudom, hogy volt-e peteérésem. A mikroszkóp (mivel nem jól használtam) nem mutatott semmit :( Viszont én eddig megéreztem, most viszont nem tudom, hogy amit kedden délután éreztem (kb fél órás hasszurkálás) az mi volt. Eddig sokkal tovább tartott a fél óránál. Aznap nem voltunk együtt, hanem pont előtte és utána lévő nap. Nekem a ciklus.hu 12re írta a peteérést, de akkor nem éreztem semmit sem. :(
2012. ápr. 15. 00:48
 36/56 anonim ***** válasza:
Elképzelhető h elöbb volt!!d akkor is jó mert elötte meg utánna is akcióztatok:)
2012. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sajnos ebben a hónapban sem sikerült már barnázgatok:(remélem neked összejön:))majd ird meg mi ujság
2012. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
szia! ne keseredj el, még bármi megeshet :) Mikorra is nem várod? Én 26-ra. Addig még van egy hét, bármi lehet. Még mindig nem érzek semmit sem. :(
2012. ápr. 19. 20:45
 39/56 anonim ***** válasza:
szia!ciklus.hu 23 ra írta de én sejtettem h elöbb fog jönni 22 re tippeltem erre ma du már meg is jött.a bosszantó az h elvileg körbe akcióztuk a pé-t na de majd a május lesz az én hónapom:) neked meg reméljük ez a hónap:))))
2012. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem ma kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Mindig reggel szokott, szóval ez a nap tuti kilőve. Ma vagyok a 31. napon, ennél hosszabb ciklusom nem is volt. Mérem a hőmet, és múlthét csütörtök-vasárnap között folyamatosan csökkent, viszont hétfőn felment és azóta fenn van. :) Remélem ez azt jelenti...... :DDDD Ha hétfőig nem jön meg, akkor tesztelek, ha kibírom addig. :) Majd még írok! Szorítok neked a következő hónaphoz.
2012. ápr. 26. 10:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!