Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 26-ra ki nem várja?...

Február 26-ra ki nem várja? Isztok teát? Szedtek vitaminokat? Mikor fogtok tesztelni?

Figyelt kérdés
Szerintetek most összejön? Éreztek esetleg valamit?
2012. febr. 17. 15:07
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

Szia! Jól számoltad, 14-ére számoltam én is, viszont mérem a hőmet és egy kicsit előbb volt. Ebben a hónapban annyi minden összejött, hogy igazából gondolni sem tudtam arra, hogy mikor meg hogyan legyünk együtt. A fáradtság miatt még kevesebbet is voltunk együtt, mint úgy általában. Szóval csak reménykedni tudok, hogy összejött :) De már nem fogom fel olyan drasztikusan, mint az előző hónapban, és így a napok is gyorsabban telnek :D Érezni mos sem érzek semmit. De majd írok, ha van valami :)

Várom az infókat :D

2012. márc. 19. 19:29
 22/56 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna(alig voltam itthon sok munka miatt fáradtság és nem is foglalkoztatott annyira mint mult hó-ban stb)uh én is reménykedek.Ma volt egy kis barnázásom,de nem éreztem semmit alul,uh nem tudom mi lehetett.majd irok még szép hetet szió
2012. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Szia!Mi ujság veled?van valami tünet v valami amire felfigyeltél?nekem miután volt a barnázásom hétfőn,olyat érzek alul mintha megakarna jönni illetve feszűl vagy nem is tudom mit érzek viszketett a cicim és kicsit érzékenyebb.Majd irj te is!(ha rá érsz:))
2012. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Szia! Nálam még mindig semmi. Bár tegnap reggel kb 5 percig volt egy kis szurkálásos fájdalmam, de az is nagyon enyhe volt. A hőm viszont még fenn van, bár egy hét alatt még le is eshet. Te is 28-ra nem várod????
2012. márc. 22. 07:56
 25/56 anonim ***** válasza:
igen 28 ra irta a kalkulátor 28 napra d nekem van 26 v 27 napra jön meg u nem tudom csak naggyábol.de ma semmit nem éreztem már
2012. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sajna kezd megjönni:(( jó korán d majd a köv honapban!!neked drukkolok:)
2012. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

Sajnálom :((((

Majd azért írok! Meg te is írj!

2012. márc. 24. 20:12
 28/56 A kérdező kommentje:
Szia! Tegnap csatlakoztam hozzád! Nekem is megjött. :(((
2012. márc. 28. 13:59
 29/56 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓ de kár pedig drukkoltam h legalább neked összejöjjön.amugy nekem is 27.én jött meg ugy rendesen!Na akkor majd Április lesz a mi hónapunk!:))
2012. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy az április összejön, akkor legalább szilveszteri/újévi babánk lenne :))))))
2012. márc. 28. 20:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!