Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 26-ra ki nem várja?...

Február 26-ra ki nem várja? Isztok teát? Szedtek vitaminokat? Mikor fogtok tesztelni?

Figyelt kérdés
Szerintetek most összejön? Éreztek esetleg valamit?
2012. febr. 17. 15:07
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött.... :( De igazából nem is bánom, mert így könnyebben tudok majd számolni. Eddig gyógyszert szedtem, és most legalább helyreállnak a hormonok :D Szóval a következő hónap lesz a mi hónapunk :D Neked meg szorítok! Majd írd meg, ha tesztelsz!
2012. febr. 27. 08:23
 12/56 anonim ***** válasza:

Na majd a kövi hónapban:)

Nekem ez az első gyoccer mentes hónapom 4 év után.ugy értesűltem h rögtön utánna hamarabb lehet teherbe esni hát kiváncsi vagyok:)

2012. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ezt én is így hallottam. Január végén vettem be az utolsó gyógyszert. 3 évig szedtem. És ma megjött, tehát nekünk nem sikerült. :( szorítok hogy nektek összejöjjön! Mikorra nem várod?
2012. febr. 27. 22:24
 14/56 anonim ***** válasza:
Szia!Én most vasinapra nem várom.Már teszteltem egyet mult vasinap(tudom h korán)de nem bírtam várni persze nega.Majd megírom h mi a helyzet:)
2012. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
oké utolsó várom a fejleményeket :) Sok sikert és Kitartást!
2012. febr. 28. 10:10
 16/56 anonim ***** válasza:

Szia!Én vagyok az utolsó meg az elötte iró is:)

Szóval tegnap elkezdett fáni a cicim és halvány rózsaszines folt is volt a tisztaságimon aztán együtt voltunk a párommal és pisi után vér eres volt a törlésem,majd másnap reggel első törléskor is halvány véres ugy gondoltam megjön,de még semmi.Nekem ilyen nem szokott lenni barna barna piros barna igy jön és megy,de ilyet még nem tapasztaltam.Viszont ez az első gyogyi mentes hóm uh lehet ez zavar be 4.én kellene megjönnie most izgulás van:)Veled mi ujság?

2012. febr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Hát nem tudom mi ez nálad, nekem ilyen nem volt. Minden szervezet más, nagyon szorítok, hogy sikerüljön. Ha elfogadsz egy tanácsot: ne akard annyira, ugy értem görcsösen. Hidd el nekem is sokan ezt tanácsolták és azt mondtam, hogy nem is vagyok "ráfüggve" a témára, de amikor teszteltem és negatív lett..... Pedig már mindenféle jelet éreztem magamon...:( csak magamat csaltam be! Ezt csak azért irtam le, hogy ne éld bele magad nagyon, ha jönni akar a baba ugyis jön. :) Mindenképp írj ha van fejlemény! Drukkolok nektek! :)
2012. márc. 1. 07:21
 18/56 anonim ***** válasza:
Szia!ugytünik megjön ma már komolyabb mennyiségű vér van mint elötte,de csodálkoztam volna ha sikerűl elsőre mert semmi furit nem éreztem,na majd kövi hónapba...Nem gondolom h görcsölnék rajta,de szerintem egy alap gondolat mindenkinek ott van+ha wc re megyek csak ránézek a bugyogóra és utáne elgondolkodom,de nem gondolomill remélem ez nem görcsölést jelent:)Most mikorra nem várod?szép napot
2012. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!

Én nem ezekre gondoltam a görcsölést. :) Ennyi szerintem is természetes, ha valaki babát szeretne. Én szinte reggeltől estig a net előtt ültem és mindenfélét olvasgattam, és minden jelét "éreztem magamon". Szóval erre mondom én, hogy egy kicsit túlzásba vittem.

Most majd 28-ra nem várom, de az még nagyon messze van.... :( Ha van valami változás, akkor írj! Puszi

2012. márc. 2. 13:49
 20/56 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező!Mi ujság?Van valami változás?nekem semmi küli annyi h kb 8.a óta fáj bal oldalon tegnap meg már ülni se tudtam elvileg tegnap volt a pé-m hulla fáradtan de eggyütt voltunk remélem sikerül:))) neked 14.én volt ha jol számoltam ugye?
2012. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!