Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e a barátnőm terhes?

Lehet-e a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmmel együtt voltunk 20-án, óvszer volt rajtam, szóval védekeztünk, bár tablettát nem szedett. Valószínűleg nem jutott be semmi a hüvelyébe, legalábbis remélem. Másnap, 21-én megjött neki, még aznap is csináltuk, ugyanis elutaztam másnap, de mivel épp menstruált csak análisan csináltuk. Általában 22-25 napra szokott neki megjönni, de most a 28. napon se jött meg, viszont iszonyatosan izgul és stresszes állandóan mert nagyon fél. Szerintetek mekkora az esélye hogy terhes?
2012. febr. 17. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően védekeztetek és a gumi se szakadt ki akkor 0% hogy terhes legyen.Késhet neki mástól is de a stressztől is.Itt az én példám,nekem 26napra szokott megjönni ebbe a hónapba 29napra jött meg.De ha az megnyugtassa csináljon egy tesztet,ha baba van már kimutassa.
2012. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha 20-an megjott neki, akkor aligha volt elozo nap peteerese.


De mindig azt mondom, hogy hiaba mondja itt 1000 ember 100%-ra azt, hogy nem terhes, ha o megis az.

Nogyogyasz+terhes teszt=biztos eredmeny

2012. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szűz volt, és igazából ezért nagyon fél amiatt hogy nehogy terhes legyen, arra gondolok hogy a stressz miatt késhet
2012. febr. 17. 14:04
 4/13 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Igen késhet a stressztől.DE csináljatok tesztet és ha negatív akkor megnyugodhat.De ha ennek ellenére se jön meg akkor menjen el nőgyógyászhoz.

2012. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha akkor vesztette el a szüzességét akkor az is ehet hogy amiatt késik! mert ez sokszor elő fuordul!nyugodjatok meg nem lesz semmi!
2012. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha másnap megjött neki,akkor mi a kérdés??? Nem terhes!!!
2012. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen csinálunk tesztet, köszönöm a válaszokat, nagyon rendesek vagytok :)
2012. febr. 17. 14:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát elég gyorsan megszabadítottad mind a két szüzességétől...(ezt viccnek szántam)Támogatom az előttem irókat.Egy tesz elvégzése biztos választ ad.De az én véleményem is az hogy nem eshetett teherbe!!
2012. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:D ez jó volt 8. :D. Igazából utána olvastam és semmilyen terhességi tünetet nem produkál szóval mellfeszülés vagy reggeli hányinger nincsen. Vagy ezek mikor szoktak előfordulni?
2012. febr. 17. 18:29
 10/13 anonim ***** válasza:

1.vagyok

A tünetek nem ilyen korán jönnek!Nekem a 10.héten kezdődött,erre ne adjál hogy ha nincs tünet akkor nem terhes.

2012. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!