Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után mutatja ki a...

Mennyi idő után mutatja ki a terhességi teszt, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A menstruáció elmaradása után érdemes tesztelni...
2012. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgy tudom 3napos terhességet már kimutat a teszt
2012. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 3 napos terhességet nem a fogantatástól kell számolni, hanem a beágyazódástól. Tehát fogantatástól számítva legkorábban a 10. nap körül mutatja ki teszt.
2012. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én délelőtt voltam patikában és egy olyat, ami 4 nappal a nem várt előtt kimutatja a babát. Predictor Easy a neve 860,-.
2012. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De akár lehet több is, mint 10 nap, ha pl nem rendszeres a menstruációd, mint ahogy nekem is volt. A ciklusom 30. napján (tehát elvileg jó tizenpár nappal egy átlagos peteérés után) még negatívat mutatott. Annyira csalódott voltam, hogy legközelebb csak 10 nappal később csináltam tesztet, az viszont már pozitív lett.
2012. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ÉN ROMED tesztet vettem mindig, és az pár perc alatt kimutatja az eredményt.
2012. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!