Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkál jobb petefészkem, fáj...

Szurkál jobb petefészkem, fáj a hasam mintha meg akarna jonni kb 5napja. Itt ott olyan gyomorrontás érzetem is volt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
8honapja probálkozunk, ez volt az elso clostys honapom, +tuszorepeszto szuri..a mensimnek tegnapelott kellett volna megjonni, e nemjott,és ugyebár a clostytol ha nem lennék terhes megkéne jonnie...Tesztet csináltam kb 7nappal ezelott..az negativ lett...de mintha lattam volna rajta valami nagyon ngayon enyhécske csikot...nemmerek tesztelni mert félek akudarctol...mit tegyek?...szerintetek mar kimutatná ha lenne babó?Koszike a választ

2012. febr. 17. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

a tesztet nagyon hamar csináltat ezért nem mutatta ki!!

most tesztelj most már tuti kimutatja a terhességet hogy már 2 napja késik!

nekem is az első hónap clostyval én 20 ra nem várom, nekem is nagyon érzékeny a gyomrom sokat émelygek, gyomorrontás érzet!

de ez bármi lehet!

csináld meg a tesztet!

szurkolok hogy pozi legyen!!

2012. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolod h korán volta teszt?...én már komplett lettem a babárol, attol félek h pozi tesztet sosem fogok éloben látni, szoval amikor negativ lett azt gondoltam h ez már biztos végeredmény ebben a honapban...Koszonom a válaszod...szorítok, és írj h mi lett az eredményed...szorítok..
2012. febr. 17. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!