Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napos spermát megelőzi az...

Két napos spermát megelőzi az egynapos v aznapos?

Figyelt kérdés
Feb 5. én volt az első mens napom a ciklusom 29 30 napos igy 20 21 körül van a peteérésem,17 19 20 21 együt leszünk kérédesem ha 17. én ugye még nincs pe. é akkor a 19. ei sp. Megelőzi vagyis hatásosabb? jól számoltam a peteérést igazábol van h 31 napos van h 29 változó
2012. febr. 15. 19:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Törölték a kérdésem uh ujra írtam
2012. febr. 15. 19:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Amit tudni kell a spermákról,hogy a fiú géneket hordozók gyorsabban jutnak fel,de hamarabb elpusztulnak,a lány géneket hordozók pedig lassúak,de kitartóak,akár 5 napig is életképesek.

Hogy melyik a hatásosabb,az nem attól függ! mert nem jut be mindegyik a petesejtbe! Lehet,hogy az első csapatból sikerül bejutni egy lánynak,de az is lehet,hogy csak a második csapatból sikerül egynek megtermékenyíteni.



Sok sikert a "projekthez" !!!

2012. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszike igyekszünk:D:P Köszi a választ hasznos volt
2012. febr. 15. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem nagyon lehet tudni, legalábbis gyakorlati szempontból nemigen. Utólag már nem tudod, hogy melyik együttlétből kiszabadult spermium volt sikeres. Bár azt el tudom képzelni, mondjuk a te esetedben ha mondjuk 20-án lesz ovud, akkor a 19-ei azért frissebb, a 17-i 4 nappal azelőtti, szóval az már lehet nem is nagyon játszik olyankor.
2012. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszike a gyors választ és a linket már sasolom:)
2012. febr. 15. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Megelőzheti.

Azon a linken hibásan van leírva.

Ezt nézd:

[link]

2012. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ez ami nem így van:

"Ha kislányt szeretnél, akkor ovuláció után későbbre időzítsétek a szexet, akkor az Y- kromoszómát vivő ondósejtből több elpusztul, és nagyobb esélyetek lesz egy kislányra."

Kislányt Ovuláció előtt kell csinálni,mert lassabbak és tovább élnek.Ovulációkor már a fiuknak van esélye és ezek akik megelőzhetik a még mindig életképes kislányokat.

2012. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat igyekszünk 2 naponta együtt lenni függetlenül az ovutol,de persze akkor jobban koncentrálunk:P
2012. febr. 15. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!