Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egynapos mensi, tünetek, de...

Egynapos mensi, tünetek, de szinte nincs is hőm. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy napos volt a mensim. Soha még ilyen azelőtt nem volt. És minden egy görcs nélkül lezajlott(ilyen se volt még). Azóta fejfájás aluszékonyság, a köldök alatti húzódások(ami nem kellemetlen) még mindig vannak, ég a gyomrom, megnőttek a melleim stb...


Azonban a hőm olyan alacsony mint peteérés napján. ilyen alacsony nem szokott lenni csak azon az egy napon.


Mit gondoltok? Lehet esetleg baba? Vagy minden a hőtől függ?


2009. jan. 19. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem függ a hőtől, csak az a lényeg, hogy terhesség esetén nem szokott leesni, mert a sárgatest nem sorvad el 12-14 nap alatt, és termeli tovább a progeszteront ami magasabban tartj a hőt. Nekem is volt ilyen nagyon gyenge mensi és alacsony hő, de nem voltam terhes. Azért drukkolok hogy nálad más legyen!
2009. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egynapos menzi két dologra utalhat, terhességre vagy hogy nem volt peteérésed. Miért nem csinálsz tesztet?
2009. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre félek a teszttől, de peteérésem volt, ezt a teszt a hő a nyák minden visszaadta. Ezt most nem értem. Szóval ha lennt van a hőm akkor már nincs progeszterontermelésem és akkor baba sincs...
2009. jan. 19. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg igen. Gykorlatilag az élet produkál sok furcsak dolgot. Nekem is volt ilyen gyenge mensim. Elmentem dokihoz aki akkor megállapította, hogy PCOS-m van, ez fogja vissza a mensit. Akkor fodult ilyen először velem. Azóta, hol erősebb, hol gyengébb a mensim. Pontosat csak a doki tud mondani. De vegyél tesztet. Egyébként mikor a doki ezt mondta nekem én sem hittem el hogy nem baba, mert itt sokat olvastam olyanról, hogy alig volt mensije és babás volt, így vettem a vizsgálat után egy tesztet is, de negatív lett!
2009. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát kész vagyok. Már csak az hiányzik hogy még PCOS-t is kapjak. Nem elég az endo. Így is már egy éve nem jött a baba mikor rájöttek erre és a petefészkem nagy része ráment a műtétre.:(
2009. jan. 19. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szabad elkeseredni! sok próbálkozás és fórum olvasás után én egyvalamire jöttem rá. NINCS olyan tünet amiből egyértelműen terhességre lehet következtetni. Mindekinél más! Sőt ugyaolyan tünet az egyik nőnél terhességet jelez a másiknál pedig épp az ellenkezőjét. Nekem mindenféle "tuti babás" vagy tünetem volt már. Hányinger (hányással), magas hő, mellfájás, de soha nem volta terhes. Szerintem ha semmit nem fogok észlelni, akkor fog jönni!! Vegyél azért tesztet! És menj el orvoshoz. Lehet hogy semmi oka nincs, csak a szervezeted változik! És épp a műtét miatt, mert sikeres volt! Hiszen nem lehet olyan a mensid mint a műtét előtt!! most áll be a ciklusod!
2009. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Holnap megyek dokihoz csak gondoltam előtte rákérdezek itt. Ez már a műtét utáni 3 mensim és egész jól beállt a ciklusom. Szerencsére. Holnap úgyis megtudom mi van, csak a mai napot éljem túl. Lassan megy az idő...
2009. jan. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!