Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap késés után végeztétek...

Hány nap késés után végeztétek el a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Ma van a ciklusom 29. napja! Átlagban a napokban kellene megjönnie, amit nem várok! Második babát tervezzük! Az első együttlét óta (ami a ciklus 15. napján volt, majd a 23-on is)) 13 nap telt el. Meddig várjak a tesz elvégzésével? Különösebb tüneteim nincsenek (enyhe has szurkálást éreztem). Nektek hányadik napon mutatott pozitív terhességet a teszt?
2012. febr. 15. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A nemvárt napján már nyugodtan tesztelhetsz. Ha az ovu-d is kb 13 nappal ezelőtt volt és akkor voltatok együtt, akkor szerintem 1-2 napon belül lehet már tesztelni.

Szorítok!

2012. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt 1 nappal már halványan pozitív volt a teszt! Nyugodtan megcsinálhatod! Szorítok;)
2012. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. 3 nappal később

2. 3 nappal később

3. 3 nappal előbb

lett pozitív :)

2012. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Úgy döntöttem, még kivárom a hétvégét, és ha addig remélhetőleg nem jön meg, akkor a jövőhét elején tesztelek!

A második együttlétkor (23. napon) volt tojásfehérjés folyásom, így akkor valószínűbb lehetett a fogantatás szerintetek? (Illetve a férjem akkor azt mondta, hogy " megvan a kis Lili" (-:! Én hiszek benne, hogy a kimondott szónak hatalma van!!!)

Várom további válaszaitokat, tapasztalataitokat! Köszi!

2012. febr. 15. 14:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem anno hétfőn kellett volna megjönnie,de csütörtökön még semmi,és így én csütörtökön este teszteltem,egy nagyon pozitívat!
2012. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem ma kellett volna megjönnie. reggel teszteltem és még egy perc sem telt már is látható volt a csík:) szurkolok!
2012. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Ha a tojcsis nyák a 23 dpo-n volt, akkor valószínű akkor volt pé, szóval tényleg jó ha még kivársz! Én pont így vagyok majdnem (2. babára gyúrunk!). Nekem ma van a 30.napom és a 22-en volt a pé, szóval én vasárnap tesztelek egyet...remélem + lesz :)
2012. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat és a drukkolást!

Ma vettem a DM-ben terhességi tesztet.....vasárnap reggel vagy hétfőn reggel megcsinálom! Remélem pozitív lesz! Még várok kicsit, biztos ami biztos!

Én is drukkolok azoknak, akik hasonló cipőben járnak! (-:

2012. febr. 16. 12:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Ott a teszt, hogy bírod megállni, hogy ne csináld meg? Én azon nyomban megcsinálnám, főleg, hogy már késik is a mensi!
2012. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát elég nehezen tudom megállni, hogy ne végezzem el a tesztet most azonnal.....

De a ciklusom nem állandó, így nem állíthatom biztosan, hogy késik, mert volt már, hogy 33 vagy 36 napos volt egy ciklus, így lehet, hogy most is csak emiatt nem jött még meg, bár nagyon bízom benne, hogy nem így van! Ma van a 30 napom, kivárom még a hétvégét......Bízom benne nagyon, hogy pozitív lesz a tesz eredménye!

2012. febr. 16. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!