Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik csütörtökre nem várták!...

Akik csütörtökre nem várták! Hogy vagytok, tünetek?

Figyelt kérdés
Csütörtökre nem vártam és még ma sem jött meg! tegnap teszteltem de negatív lett. ma reggel óta olyan érzésem van, mintha égne a hasam és fáj a derekam. szerintetek?
2012. febr. 15. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

detto ma még és remélem nem is fog megjönni

fáj a cicim derekam megjön érzésem van de már 2 hete

tegnap még - volt a tesztet legközlebb pénteken csinalok csak

2012. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan igazi mensis görcsök vannak a derekamban a hasam szurkál nincs semmilyen folyásom és marha fáradt vagyok és én is pénteken akarok tesztelni persze ha addig nem jön meg.
2012. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én 7végére tervezem a köv. tesztet ha addig nem jön meg.

nekem a cicim nem fáj, csak a derekam meg ez a hülye égető érzés az alhasnál! plusz még tegnap este szédültem, ma nem.

2012. febr. 15. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem vasárnap óta késik, de a mai tesztem is negatív.

Nekem sem fáj a mellem, pedig eddig mindig szokott, csak a petefészkem szurkál és "idegbeteg", érzékeny vagyok :)


Ha nincs baba, akkor remélem csak késői peteérésem volt és nem ciszta.


Ja, a reggeli hőm is fent van már 18. napja.

2012. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!