Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty-s hasonló helyzetűek,...

Closty-s hasonló helyzetűek, vagytok itt?

Figyelt kérdés

2 hónapja próbálkozuk semmi(tudom nem sok idő)de elmentem az orvosomhoz és jeleztem...egy egyszerű vizsgálatot csinált és mondta,hogy ír egy gyógyszer

clostylbegyt.

napi 2x1 db.nem sok ez,olvastam itt egy két témát és ezért merült fel bennem..

Mások,hogy szedik?Nem okoz valami bajt ennyi db?


2012. febr. 12. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem nagy dózis,általában mindenkinek így írják,én is így szedem 3. hónapja!
2012. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A closty felírásához szükséges egy olyan lelet ami alátámassza, hogy valóban szükség van rá. Nem sok a napi 2szer1. Én ugyan így szedtem és semmi gondot nem okozott, max a mensid kitolja egy picit, attól ne rémülj meg.Nekem 25-26 ról az első hónapban kitolta 29 napra most meg 27 napos lett és úgy néz ki, hogy be is áll erre.
2012. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Reggel-este szedtétek étkezés előtt vagy után mert ez nem mondta a gyógyszerész sem?

Ciklus 5.napjától kell szednem,nektek is?bocsi a sok kérdésért,de aki már szedi csak tapasztaltabb.

2012. febr. 12. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:

etkezes elott kell bevenni,rajta van a betegtajekoztaton!


nekem a mensim 3.napjatol irta fel 2*1-et,ma veszem be az utolsot

2012. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tényleg rajta van :)

Most olvasom...

2012. febr. 12. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
jobb kesobb ,mint soha :D
2012. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2.

Az 5. naptól kellett nekem.

2012. febr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
colsy első hónap, menzi 5. napján kellet elkezdenem a napi 2 szemet,már túl vagyok a pé, 1 hét múlva lesz a nemvárt napja!
2012. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!