Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos vagyok. Hogy rendbejöjjek...

Pcos vagyok. Hogy rendbejöjjek le kell adnom 1o kilót. Hasonló helyzetűek! Nektek hogy sikerült lefogyni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha csak 10-et kell lefogynod, az nem olyan sok! Fel a fejjel!!!

Én annak idején több mint 40 kilótól ( 104 kg-ból lettem 58 kg, s most is 61 vagyok) szabadultam meg! Nem mondom, hogy ripsz-ropsz összejööt, de szépen lassan mentek le a kilók, s most már több, mint 4 éve nem is jött vissza csak 2-3 kiló - de hozzáteszem, az is a hormonkészítmények miatt!

Én annak idején, mikor elkezdtem szedni a Merckformint, elindultak a kilók lefele ... mozogtam is mellette, s kivontam a cukrot teljesen az életemből - nah jó, nem teljesen :)

Szóval fel a fejjel, 10 kiló nem sok! Sikerülni fog!

2009. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És semmien étrended nem volt?Te nagyon kitartó lehetsz?Miért lehet fogyni a merckforminttól?
2009. máj. 26. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmilyen étrendem nem volt ... ugyanúgy ettem a noklit pipipörivel, mint előtte :)

Nekem felgyorsította az anyagcserémet, s mivel azt magas inzulinszintre adták, így gondolom van valami összefüggés a magas inzulin és az anyagcsere között ... s szerintem megteremtette az egyensúlyt, ami a fogyáshoz és a "normális élethez kell!

...

Sportolj remdszeresen! Nem kell olyan hú de sokat, a kulcs a rendszeresség!

Kitartás! Pussz

2009. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy köszike a válaszodat!
2009. máj. 26. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

:) Igazán nincs mit!

S tudod, a csöppségért bármit!

2009. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is PCO-s vagyok.

Nálam mikor kiderült akkor nem mondták, hogy mennyit kell fogynom, hanem kaptam a merckformint + mondták, hogy menjek el egy diabetikus tanácsadásra (ez ott van helyben ahol a rendelés). Nagyon szigorúan vettem az étrendváltozást és pontosan szedtem a gyógyszert, így 25 kiló lement. 75-ről indultam, lett 50. Akkor már a doki is mondta, hogy túl vékony vagyok. Lazítottam a diétán. Nem csak a súlyom miatt, hanem egy kicsit elengedtem magam, mert nagyon jók lettek a leleteim. Most 54 körül mozgok.

Kitartást Neked:-)

2009. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedvas utolsó!Elküldenéd nekem priviben a diétádat?
2009. máj. 27. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Utolsó vagyok:-)

Van egy táplálkozási leírásom kifejezetten kismamáknak, illetve van egy táblázatom, ahol nagyon sok étel szénhidrát tartalma van.

Amit így összességében tudok mondani, hogy mondj le a cukorról, használ gyümölcscukrot, persze azt is mértékkel.

Fehér kenyeret ne egyél csak rozs kenyeret, a rozsos sem jó.

Tésztából csak a durum tésztát egyed.

Napi 5x étkezzél, legyen benne zöldség, gyümölcs. Gyümölcsből ne egyél banánt, szőlőt, szilvát, dinnyét csak mértékkel. Az eper és a cseresznye a legjobb:-)

Főétkezéshez köret ne legyen krumpli, rizs, nokedli. Inkább savanyút, zöldköretet egyél. Én ezeket tartottam be és egészségileg hamar rendbejöttem illetve 25 kiló is lement.

Ha kell még info írjál:-)

2009. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2009. máj. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!