Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esely a teherbe esesre ha...

Van esely a teherbe esesre ha a menstruacio elotti nap kozosulsz masnap rendessen erkezik a menstruaciod aztan egy honapig nem vagytok egyutt es a menstruacio kesik. Van esely arra h a menstruacio elotti nap teherbe ess?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így lett az öcsém... Szóval igen, van rá így esély.
2012. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszt! :)
2012. jan. 27. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mennyit késik?Amúgy kicsi az esélye,de igen lehetséges.Sok sikert :)
2012. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az az igazsag h nem rolam van szo,en mar kismama vagyok! :)a baratnom idegeskedik ugy tudom h csak par napja kesik neki!Nekem viszont segithetnel ha tudsz abban h szerinted mennyire pontossan mutatja az ultrahang a terhesseg idejet?
2012. jan. 27. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen segítenék,de én még ehez kismiska vagyok,ugyanis még csak 5 hetes vagyok és még csak ezután megyek ultrahangra.De ha megtudok valamit azonnal szolok :)Hepi voltam.
2012. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!egyebkent en is 5 hetes vagyok!:)volt egy vetelesem novemberben,es ujra babat varok.remelem most minden rendben lesz.szedem az elevitet meg folsavat is.voltam korhazba 4 napig kivizsgaltak mert meg picike volt a baba attol feltek h mehen kivuli de nem halaistennek minden rendben van.a leletemre azt irtak h ket het mulva menjek ultrahangra de az orvosom azt mondta h menjek jovoheten is.szivhang jovoheten meg nem hiszem h lesz de azert elmegyek.minden jot kivanok nekeda babaval kapcsolatban! :)
2012. jan. 27. 18:07
 7/8 Szily Luca válasza:
igen... ismerös, most 20hetes terhes vagyok... senmi sincs köbevésve h lehetetlen:)
2012. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezőhöz intézett kérdés...mennyi idősen vetéltél el? Nekem a gyerekeim előtt volt 2 vetélés és mindkettő 12 hét előtt. Terhes lettem és doki Ultragestant irt fel...én ennek köszönhetem mindkét gyerekemet( nem vizsgáltak ki egyébként).
2012. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!