Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hétvégén nem kellene...

Ha hétvégén nem kellene megjönnie, és picit görcsöl a hasam, a nyákom sűrű krémes, méhszájam fent van, kemény, zárt, bizakodhatok, h. baba van a dologban?

Figyelt kérdés
A mellem csak ma kezdett picit fájni, a külső oldala inkább, álmos vagyok egyfolytában (már több napja), lusta és ingerlékeny.
2008. ápr. 7. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy baba van a dologba. Nem várt mensiig semmmiképp ne tesztelj szerintem. Reméljük nem csak magadba beszélted a tüneteket :)
2008. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt honnan tudod megállapitani,hogy a méhszájad fent van?meg hogy kemény zárt?csak azért kérdezem mert nekem fogalmam sincs hogy lehet meg nézni.
2008. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akár magadnak felnyúlva, akár a barátod (ő akkor érzi jobban, ha a ciklusod minden szakában "jár" arra az újjával). De magadnak biztosabban. Én is onnan vettem észre amióta elkezdtem figyelni, h. amikor megvan, a tampon felrakásakor rögtön "beleütközök". Sokat olvastam is róla, h. mikor milyennek kell lennie, és a gyakorlatban bejött.
2008. ápr. 7. 14:25
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

nézd meg ezt az oldalt, sok infot fogsz találni :)

2008. ápr. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!