Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? Vagy nem?...

Lehetek-e terhes? Vagy nem? Vagy más miatt van?

Figyelt kérdés
Ma meg mértem a hőmet és 37,3 volt hogy ez utalhat e terhességre? Mert nekem február 6-án jött meg de olyan fura vérzésem van 3 napja ez a harmadik napom hogy nagyon minimális nem az az átlag normál vérzés, ilyen akadozó alig akar jönni valami vagy reggel meg jön 7 kor és abbamarad és reggel 10 kor már semmi nem jön utána meg este jött meg de nagyon minimális,nem szedek semmilyen gyógyszert, nincsen hormon problémám sem. Egész életemben normálisan jött meg. Mi lehet? Utalhat a 37,3 fok terhességre?
2012. febr. 8. 10:11
1 2
 1/12 Harangozó Sára ***** válasza:
100%
A magasabb hőmérséklet, a vérzés mássága még nem egyértelműen utal terhességre, én csinálnék egy tesztet a helyedben. Milyen színű a vérzésed, ha élénk piros, akkor kicsi az esélye, hogy terhes vagy, ha barnás, akkor pedig sárga test elégtelenségre utalhat terhesség esetén. Ha pozi a teszt, akkor irány doki, hogy rásegítsen valamilyen hormonpótló készítménnyel.
2012. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Inkább ilyen barnás egy kicsit.
2012. febr. 8. 10:28
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi az a sárga test elégtelenség? Mit takar? Mi lehet ez?
2012. febr. 8. 10:29
 4/12 Harangozó Sára ***** válasza:
Terhesség esetén ha nem kapsz hormonpótlást nem biztos, hogy megmarad. Sárgatest egy hormon(progeszteron), amelyre szükség van a terhesség megtartásában. Szerintem csinálj egy tesztet akár most is. Kíváncsi vagyok az eredményre. S ne aggódj ez az elégtelenség nagyon jól kezelhető!
2012. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Harangozó Sára ***** válasza:
Mindig ilyen barnás volt?
2012. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most szültem 4 hónapja és nem volt hormon problémám soha.
2012. febr. 9. 11:10
 7/12 Harangozó Sára ***** válasza:
Én is 4 hónapja szültem a 3. babámat, ilyenkor még vacakolhat a szervezeted. Én épp ezért szedek Azáliát, hogy még véletlenül se essek ilyen korán teherbe szülés után.Másmilyen tüneted van?
2012. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nincs. De nekem semmilyen tünetem nem volt terhesség alatt(Nem hánytam, nem szédültem semmi).

De egyébként nekem már be állt 2 mensim.

2012. febr. 9. 11:38
 9/12 Harangozó Sára ***** válasza:
Én lehet, hogy csinálnék egy tesztet a helyedben, hogy megnyugodjak.
2012. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Harangozó Sára ***** válasza:
Védekezni szoktatok, bocsi a kérdésért?
2012. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!