Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk a párommal egy kisbabát, és 1hét múlva kellene megjönnie a menstruációmnak . Ma teszteltem egyet de negatív lett viszont megnéztem 30perc múlva és megjelent a másik csík is, de nagyon halványan! Most akkor lehetek terhes? Reménykedhetek?
2012. febr. 7. 11:02
 1/9 vnas00000 válasza:
igen terhes vagy :D
2012. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

mmint hogy tőlem? xD


Sok szerencsét :)

2012. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

30 perces lenne a teszt? olvasd el még egyszer, mennyit kell várni, mert a 30 percet már sokallom.

egyébként reménykedni mindig lehet...csak nem biztos hogy érdemes.

2012. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ott van a csík, akkor igen, az vagy. Kérdés, hogy jól értelmezed-e a tesztet. (én full nega teszten is láttam a csíkot, mert akartam látni. közben csak a helyét nézegettem. látszik a teszteken, ha fényen megcsillan, hogy hol kéne lennie a csíknak, de az nem színes. ha színes, akkor tényleg ott van) Esetleg rakd föl, hogy többen véleményt mondhassunk.
2012. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elvileg 10 perc után már nem érvényes a teszt! +/- os teszt és a + nál a második csík kék lett! :)
2012. febr. 7. 11:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de gyakorlatilag hcg-re reagál a teszt, ha időn túl, akkor is. Az pedig ugye terhességkor termelődik. Biztos korai még nagyon. remélem gratulálhatok! :)
2012. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Pár nap múlva csinálok egy új tesztet! :)
2012. febr. 7. 11:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Írd meg mindenképp, hogy mi lett az eredmény!

Izgulok :)

2012. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Clearblue tesztet csináltam arról esetleg van valamilyen véleményetek?! Előre is köszönöm!
2012. febr. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!