Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek terhes? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? A barátommal 1,5 hete feküdtem le.

Figyelt kérdés
Védekeztünk a barátommal. Tudni kell, hogy a menstruációm mindig 5-6 nappal előbb jön meg, mint az előző hónapban. Júniusban elsején jött meg, most pedig még semmi. Nagyon félek. :(
2011. jún. 28. 21:58
 1/8 Dexy ***** válasza:
Ha nem szakadt ki a koton, nem valószínű, de egy tesztet vehettek holnap minden esetre.
2011. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
beállt már rendesen am?
2011. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit, de ha nagyon parázol, vegyél egy tesztet, pár száz forint és megnyugtat.
2011. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem állt még be rendesen. De várok még sztem, és utánna, ha nem jön meg, akkor veszünk tesztet.
2011. jún. 28. 22:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként mondtam neki, h félek, és kérdeztem, h észrevetted volna ha kiszakad ugye? És mondta, hogy igen, meg akkor is mondta volna rögtön. Tehát nem szakadt ki.
2011. jún. 28. 22:09
 6/8 anonim válasza:
nem biztos hogy észrevette hogy kiszakadt, na meg van gyárilag hibás
2011. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen vegyél terhességi tesztet. Ha már utána megvetted volna, és kiderül, hogy igen, akkor 72órás tabit vehettél volna, most már viszont... nem kell aggódni, bízni kell abban, hogy nem vagy terhes. még van 10 és fél heted elvetetni.
2011. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött, úgyhogy mostmár azthiszem megnyugodhatok. :)
2011. jún. 30. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!